“Hawks” stūrmanis kļūs par vienu no ASV izlases treneriem

Loids Pīrss un Trejs Jangs, sportazinas.com
Loids Pīrss un Trejs Jangs Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Atlantas “Hawks” galvenais treneris Loids Pīrss pievienosies ASV izlases treneru korpusam un palīdzēs tai Pasaules kausa izcīņā.

Pīrss stāsies Indiānas “Pacers” trenera Neita Makmilana vietā, kurš ASV izlasei atteica, jo gaidāms saspringsts nākošās sezonas grafiks. ASV izlases treneru pulkā ir arī Goldensteitas “Warriors” stūrmanis Stīvs Kerrs un Nacionālās koledžu asociācijas (NCAA) Villanovas Universitātes basketbola komandas “Wildcats” treneris Džejs Raits. Viņi asistēs Sanantonio “Spurs” galvenajam trenerim Gregam Popovičam.

Šī gada Pasaules kausa izcīņas finālspēle paredzēts aizvadīt 15. septembrī, bet Makmilana un “Pacers” gatavošanās sezonai sāksies pāris dienas pēc zelta medaļas mača. Pie tam “Pacers” komandai ir paredzētas divas pirmssezonas spēles 4. un 5. oktobrī Indijā.

“Hawks” komandas stūrmanis atklāja: “Tas ir liels pagodinājums saņemt šādu piedāvājumu pārstāvēt savas valsts godu izlases rindās un strādāt kopā ar tik lieliskiem speciālistiem. Es un mana ģimene esam satraukti par šo notikumu, tomēr centīsimies izbaudīt šo periodu.”

Jau iepriekš Pīrss Filadefiljas “76ers” komandā ir strādājis kopā ar ASV izlases direktoru Džeriju Kolandželo.

“Kad strādāju kopā ar Loidu Filadelfijā, viņš sevi pierādīja kā lielisku aizsardzības speciālistu. Arī spēlētāji viņu cienīja. Viņa kvalitāte ir lielisks papildinājums mūsu treneru pulkam,” atzina Kolandželo.

ASV izlase spēlēs vienā grupā ar Čehiju, Japānu un Turciju. Augustā ASV izlase aizvadīs treniņnometnes Lasvegasā un Losandželosā, bet pirms ierašanās Ķīnā sekos divas draudzības spēles Kalifornijā un Austrālijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par