“Heat” basketbolistam lidmašīnā sākusies panikas lēkme

Dions Veiterss, sportazinas.com
Dions Veiterss | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Maiami “Heat” basketbolistam Dionam Veitersam ceturtdien lidmašīnā sākusies panikas lēkme, uzzinājis Ziemeļamerikas medijs ESPN.

Tā radusies pēc tam, kad Veiterss lietojis ēdienu, kas saturējis THC jeb tetrahidrokanabinolu. THC ir galvenā kaņepju augu psihoaktīvā viela, kas turklāt ir dominējošā viela, kas atrodama marihuānā. Maiami radio stacija “640 AM” vēstīja, ka Veiterss apēdis gumijkonfektes, kuras saturējušas THC.

THC nav atļauta NBA un par tā lietošanu var sekot spēļu diskvalifikācija.

“Heat” pēc uzvarētās spēles ar Fīniksas “Suns” (124:108) nolaidās Losandželosā, kur viņš saņēma mediķu palīdzību. Veiterss nepiedalījās nedz spēlē pret “Suns”, nedz arī nākamajā duelī pret “Lakers” (80:95).

“Heat” organizācija atteikusies no plašākiem komentāriem.

Veiterss sezonas sākumā saņēma vienas spēles diskvalifikāciju, jo publiski sociālajos tīklos pauda vilšanos par savu lomu komandā. Tāpat viņš pirsmssezonā izlaida dažas pārbaudes spēles personīgu iemeslu dēļ.

Ja Veiterss šosezon izlaidīs vēl četras spēles viņš zaudēs 1,2 miljonus dolāru, kas pienāktos kā bonuss. Basketbolists ir zaudējis vietu sastāva rotācijā, jo sezonu labi sākuši Tailers Hero un Kendriks Nans.

“Heat” sezonu sākusi labi, jo deviņās spēlēs guvusi sešas uzvaras, kas ļauj ieņemt trešo vietu Austrumu konferencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par