“Heat” ceturtajā ceturdaļā veic izrāvienu un iesoļo NBA finālā (VIDEO)

28/09/2020 08:19
Maiami

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Austrumu konferences finālsērijas sestajā spēlē Maiami “Heat” ar rezultātu 125:113 svinēja uzvaru pār Bostonas “Celtics”, pirmo reizi kopš 2014.gada aizkļūstot līdz NBA finālam.

Spēle bija saspringta un rezultāts auga līdzīgi līdz pat mača noslēdzošajām 12 minūtēm, kad ceturtdaļas vidū izšķirošu izrāvienu izdevās panākt “Heat”, kas ļāva nodrošināt uzvaru cīņā un visā sērijā.

“Heat” rindās teicamu sniegumu demonstrēja Bems Adebajo, kurš spēles laikā sakrāja 32 punktus, izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, kā arī atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Tāpat labs mačs arī Džimijam Batleram, kurš izcēlās ar 22 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Zaudētājiem četri basketbolisti guva vismaz 20 punktus. Džeisons Teitums sameta 24 punktus, izcīnija septiņas bumbas zem groziem un iedeva 11 rezultatīvas piespēles. 26 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Džeilena Brauna kontā, bet pa 20 punktiem iekrāja Markuss Smārts un Kemba Vokers.

Līdz ar zaudējumu Rietumu konferences finālsērijas piektajā spēlē “Celtics” cīņa par šīs sezonas NBA čempiona titulu ir noslēgusies, rezultātam sērijā vēstot 2-4.

NBA finālā “Heat” jau gaida Losandželosas “Lakers”, kas ar 4-1 Rietumu konferences finālsērijā pieveica Denveras “Nuggets”. Fināla pirmā cīņa notiks 1. oktobrī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika.