“Heat” fantastiskā mačā apspēlē “Hawks”, “Knicks” piedzīvo 10. zaudējumu pēc kārtas

11/12/2019 09:22

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) lielisku maču aizvadījušas Maiami “Heat” un Atlantas “Hawks” komandas.

Maiami “Heat” savā laukumā papildlaikā ar 135:121 (36:30, 30:34, 27:32, 24:21, 18:4) apspēlēja Atlantas “Hawks” vienību.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, kuri jau pirmajās minūtēs iekrāja deviņu punktu pārsvaru (12:3), bet pirmās ceturtdaļas gaitā to palielināja pat līdz 14 punktu atstatumam. Tiesa gan viesiem izdevās pārsvaru samazināt un jau otrās ceturtdaļas ievadā viss pārsvars bija zudis un turpinājās līdzīga spēkošanās.

Otrā puslaika sākumā “Heat” izdevās veikt nelielu izrāvienu un atrauties līdz astoņu punktu atstarpei, bet “Hawks” basketbolisti ātri vien pārsvaru sadeldēja un pat izvirzījās vadībā. Lielākā jautrībā sākās ceturtajā ceturtdaļā, kad Maiami komanda vairākas reizes atspēlēja nelielus deficītus. Nepilnu minūti līdz pamatlaika beigām viesiem bija sešu punktu pārsvars 117:111, taču pēc Dankana Robinsona un Džimija Batlera trejačiem rezultāts tika izlīdzināts.

Papildlailā Maiami basketbolisti “pārbrauca” pāri viesiem no Atlantas un beigās svinēja uzvaru ar 14 punktu pārsvaru.

Heat” rindās trīs spēlētāji guva vairāk par 30 punktiem, bet divi sakrāja “triple-double“. Kendriks Nans sakrāja 36 punktus, sešas bumbas zem groziem un četras piespēles, Robinsona kontā 34 punkti un četras piespēles, Bams Adebajo izcēlās ar 30 punktiem, 11 bumbām zem groziem un 11 piespēlēm, bet Batlers atzīmējās ar 20 punktiem, 18 atlēkušajām bumbām un 10 piespēlēm.

Tikmēr “Hawks” sastāvā 28 punkti un četras bumbas zem groziem Deandrē Hanteram, bet 21 punkts, deviņas piespēles un četras atlēkušās bumbas Trejam Jangam.

NBA regulārā čempionāta otrdienas spēļu rezultāti:

Portlendas “Trail Blazers” – Ņujorkas “Knicks” 115:87 (32:22, 28:19, 26:18, 29:28);

Maiami “Heat” – Atlantas “Hawks” 135:121 (36:30, 30:34, 27:32, 24:21, 18:4) – pagarinājumā;

Filadelfijas “76ers” – Denveras “Nuggets” 97:92 (26:27, 29:23, 28:26, 14:16);

Šarlotas “Hornets” – Vašingtonas “Wizards” 114:107 (28:20, 25:28, 29:27, 32:32).