“Heat” iemet vairāk nekā pusi no tālmetieniem un otro reizi pārspēj “Pacers”

20/08/2020 22:50
Maiami Heat

Otro uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfinālā izcīnīja Maiami “Heat”, pārspējot Indiānas “Pacers” ar 109:100, rezultātam sērijā kļūstot 2-0.

Maiami vienība no pirmajām minūtēm izvirzījās vadībā, tomēr ceturtdaļas turpinājumā “Pacers” pārtvēra iniciatīvu un “Heat” nonāca iedzinējos ar 22:24. Otrās ceturtdaļas sākumā Indiānas basketbolisti mēģināja noturēt pārsvaru, tomēr pēc 24 nospēlētajām minūtēm “Heat” bija vadībā ar 51:46.

Mača otrajā pusē Maiami klubs pakāpeniski palielināja savu pārsvaru, trešās ceturtdaļas vidū tam sasniedzot 16 punktus. Līdz mača beigām “Pacers” nedaudz samazināja deficītu, tomēr komanda bija spiesta samierināties ar otro neveiksmi pēc kārtas.

Par vienu no “Heat” panākuma faktoriem kļuvuši 18 precīzi tālmetieni no 35.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Dankans Robinsons, kurš guva 24 punktus. Tālu neatpalika Gorans Dragičs ar 20 punktiem un sešām piespēlēm. Pretiniekiem ar 22 punktiem izcēlās Viktors Oladipo, tikmēr Malkolms Brogdons bija ļoti tuvu “double-double” – 17 punkti un deviņas piespēles.

Sērijas trešais mačs tiks aizvadīts svētdien, 22. augustā plkst. 22:30 pēc Latvijas laika.