“Heat” spēj otro reizi pēc kārtas pieveikt “Celtics” (VIDEO)

18/09/2020 08:24
Maiami

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Maiami “Heat” tika pie panākuma pār Bostonas “Celtics” ar 106:101, sērijā panākot rezultātu 2-0.

Spēli veiksmīgāk iesāka Bostonas basketbolisti un puslaikā devās ar vadību 60:47. Izšķirošas bija trešās 12 minūtes, kuras “Heat” uzvarēja ar 37:17, bet pēdējā ceturtdaļā prata nosargāt pārsvaru.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Gorans Dragičs, kuram arī piecas rezultatīvas piespēles. Viņam ar 21 punktu un 10 atlēkušajām bumbām palīdzēja Bems Adebajo, bet Dankans Robinsons spēja gūt 18 punktus.

“Celtics” rindās 23 punkti un septiņas bumbas zem groziem Kembam Vokeram. Savukārt pa 21 punktu guva Džeisons Teitums un Džeilens Brauns.

Abu komanda nākamā tikšanās reize paredzēta 20. septembrī plkst. 3:30 pēc Latvijas laika. Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā spēlēs Losandželosas “Lakers” un Denveras “Nuggets”.