“Heat” turpina aktīvi meklēt papildinājumu un interesējas par “Nets” aizsargu

18/03/2021 20:26
Nokopēts
Spensers Dinvidijs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Maiami “Heat” izrāda interesi par Bruklinas “Nets” aizsargu Spenseru Dinvidiju, informē medija SNY apskatnieks Aiens Beglijs.

Iepriekš parādījās informācija, ka Dinvidiju savā sastāvā vēlas iegūt arī Detroitas “Pistons”. Dinvidijs šīs sezonas ievadā traumēja labā ceļgala krusteniskās saites un laukumā, visticamāk, nedosies līdz pat nākamajai sezonai. Tāpat iepriekš medijs ESPN ziņoja, ka “Nets” meklē variantus, lai Dinvidiju aizmainītu. Šobrīd arī “Heat” iesaistījusies sarunās par Dinvidija iegūšanu.

“Heat” šobrīd aktīvi meklē pastiprinājumu. Vakar no Oklahomasitijas “Thunder” tika iegūts kādreizējais NBA čempions Trevors Ariza, bet pirms tam pieejamā informācija liecināja, ka “Heat” ir ieinteresēta savā īpašumā iegūt arī pieredzējušo Sanantonio “Spurs” spēlētāju Lamarkusu Oldridžu, kā arī Orlando “Magic” līderi Nikola Vučeviču.

Dinvidijs aizvadītajās divās sezonās bija viens no “Nets” līderiem, bet šo sezonu viņš iesāka blāvi, turklāt pēc trīs spēlēm guva traumu. Ņemot vērā, ka Bruklinas klubs ir pastiprinājies ar citu aizsargu Džeimsu Hārdenu, bet komandai trūkst spēcīga garā gala spēlētāja, Dinvidija aizmainīšana varētu būt loģiska no “Nets” skatpunkta, jo viņa vērtība ir pietiekami augsta.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.6
4.75
5.42
3.51
3.82
2.11
4.4
3.9
1.75
1.26
6.5
10
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām