“Heat” vēlas pārtraukt sadarbību ar Veitersu

Dions Veiterss, sportazinas.com
Dions Veiterss | Foto: fadeawayworld.net

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Maiami “Heat” vēlas atbrīvoties no 28 gadus vecā aizsarga Diona Veitersa, ziņo apskatnieks Berijs Džeksons. 

Apskatnieka rīcībā nonākusi informācija, ka klubs aktīvi izskata dažādus veidus, kā atbrīvoties no Veitersa, taču pats basketbolists atsakās no šādas opcijas, jo vēlas visu naudu, kuru būtu tiesīgs saņemt. 

Pirms diskvalifikācijas saņemšanas pagājušajā nedēļā, “Heat” vēl neizskatīja šādu opciju, jo uzskatīja, ka Veiterss būtu noderīgs komandai, ja kāds no spēlētājiem gūtu savainojumu. 

Basketbolists pagājušajā nedēļā saņēma diskvalifikāciju par komandas noteiktumu pārkāpšanu, bet novembra sākumā NBA piesprieda viņam 10 spēļu diskvalifikāciju, jo Veiterss lietoja gumijas lācīšus, kas saturējuši THC jeb tetrahidrokanabinolu, kas ir galvenā kaņepju augu psihoaktīvā viela. THC nav atļauta viela NBA. 

Savukārt sezonas sākumā Veiterss saņēma vienas spēles diskvalifikāciju, jo publiski sociālajos tīklos pauda vilšanos par savu lomu komandā. Tāpat viņš pirsmssezonā izlaida dažas pārbaudes spēles personīgu iemeslu dēļ. 

Šajā sezonā viņš laukumā nav devies.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par