Hero vēsturiskais sniegums ļauj “Heat” nonākt soli no fināla (VIDEO)

24/09/2020 08:20
Tailers Hero

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norisinājās Austrumu konferences fināla ceturtā spēle, kurā Maiami “Heat” ar 112:109 pārspēja Bostonas “Celtics”, rezultātam sērijā kļūstot 3-1.

Spēles pirmā daļa aizritēja spraigā cīņā un rezultāts auga līdzīgi. Puslaika pātraukumā ejot, “Heat” bija nelielā vadībā ar 50:44. Trešajā ceturtdaļā Maiami basketbolisti pretiniekus turēja drošā astoņu, deviņu punktu attālumā, bet noslēdzošo 12 minūšu “Celtics” izdevās pietuvoties, taču “Heat” prata nosargāt uzvaru.

Uzvarētājiem lielisks bija 20 gadus vecais Tailers Hero, kurš pretinieku grozā sameta 37 punktus, kā arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas. Ar šo sniegumu Hero kļuva par rekordistu vairākos rādītājos, piemēram, viņš tagad ir jaunākais spēlētājs NBA vēsturē, kurš guvis vismaz 30 punktus spēli uzsākot no rezervistu soliņa. Tāpat “Heat” talanta iemestie punkti ir labākais rādītājs konferenču finālos, ko jebkad līgas debitants ir spējis. Hero pārspēja arī Dveina Veida uzstādīto “Heat” rekordu un tagad viņš ir debitants, kurš “play-off” mačā guvis visvairāk punktu Maiami formā.

Bez Hero labu sniegumu rādīja arī Bems Adebajo, kurš izcēlās ar “double-double” (20+12). 20 punktu robežu spēja sasniegt arī Džimijs Batlers (24), kā arī Gorans Dragičs (22).

“Celtics” sastāvā 28 punkti un deviņas bumbas zem groziem Džeisonam Teitumam, bet 21 punkts Džeilena Brauna kontā. Kemba Vokers pievienoja vēl 20 punktus, bet Markuss Smārts sakrāja 10 punktus un 11 rezultatīvas piespēles.

Sērijas ceturtā spēle notiks naktī uz 26. septembri plkst. 3:30 pēc Latvijas laika. Savukārt gaidāmajā naktī plkst. 4:00 tiks aizvadīta Rietumu konferences fināla ceturtā spēle starp Losandželosas “Lakers” un Denveras “Nuggets” (1-2).