“Hertha” saglabā vietu bundeslīgā

24/05/2022 10:26
Berlīnes

Vācijas futbola bundeslīgā vietu pirmdien saglabāja Berlīnes “Hertha”, kas pārspēļu atbildes mačā ar 2:0 (1:0) pieveica Hamburgas SV, divu spēļu summā triumfējot ar 2:1.

Pēc panākuma “Hertha” galvenais treneris Fēlikss Magats paziņoja, ka komandā nepaliks. “Uzdevums bija izdzīvošana. Tas tika izpildīts līdz ar pēdējo svilpi,” pēc mača teica 68 gadus vecais Magats, kurš pēc vairāku gadu pārtraukuma pie kluba trenēšanas atgriezās vien martā.

Kā zināms, “Hertha” pārspēļu pirmajā mačā savā laukumā zaudēja ar 0:1, taču atbildes spēlē prata sasniegt nepieciešamo rezultātu, lai paliktu bundeslīgā. Jau mača ceturtajā minūtē pēc stūra sitiena izpildes ar galvu precīzi sita “Hertha” kapteinis Dedriks Bojata, bet 2:0 ar precīzu tiešo brīvsitienu 63.minūtē panāca Marvins Platenhards.

Hamburgas SV šosezon ierindojās trešajā vietā 2.bundeslīgā, bet vietu spēcīgāko divīzijā atguva pirmo divu vietu īpašnieces – Gelzenkirhenes “Schalke 04” un Brēmenes “Werder”. Tikmēr bundeslīgu pameta divas vājākās komandas – Bīlefeldes “Arminia” un “Greuther Furth”. Par čempioni desmito reizi pēc kārtas kļuva Minhenes “Bayern”.