Hertlam un Ovečkinam “hat-trick” 13 vārtu trillerī, “Senators” bez Balcera zaudē (VIDEO)

23/01/2019 07:38

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) fantastiska spēle aizvadīta Vašingtonā, kur, ar trīs vārtu guvumiem izceļoties čeham Tomāšam Hertlam un krievam Aleksandram Ovečkinam, Sanhosē “Sharks” ar 7:6 pagarinājumā uzveica vietējo Vašingtonas “Capitals”, kam šis bija sestais zaudējums pēc kārtas.

Interesanti, ka mača rezultātu jau 12. sekundē atklāja haizivs Džo Pavelskis. Tomēr perioda turpinājumā dominēja “Capitals”, kas guva trīs vārtus, viesiem atbildot ar vienu precīzu raidījumu – 3:2.

Arī otro periodu veiksmīgāk iesāka “Skarks”, Evanderam Keinam tā 52. sekundē rezultātu izlīdzinot – 3:3. Taču nākamajās divās minūtēs Jevgeņijs Kuzņecovs un Ovečkins mājiniekiem nokārtoja +2 (5:3).

Lougans Kutūrs deficītu uz rezultāta tablo samazināja līdz vieniem vārtiem (4:5), taču trešajā periodā Ovečkins sev nokārtoja hat-trick, panākot 6:4. Tas gan ne tuvu nebija viss, jo drīz vien pretējā nometnē spēlējošais Hertls guva savus otros vārtus (5:6), kamēr Keins pēdējā pamatlaika sekundē izrāva dramatisku neizšķirtu – 6:6.

Pagarinājumā savus trešos, kā arī uzvaras vārtus guva Hertls, izraujot viesiem uzvaru ar 7:6. Līdz ar to haizivis pārtrauca trīs neveiksmju sēriju.

Savukārt līgas pastarīšu duelī Vinijs Hinostroza ar diviem vārtu guvumiem nokārtoja Arizonas “Coyotes” uzvaru viesos pret šoreiz bez latviešu uzbrucēja Rudolfa Balcera spēlējušo Otavas “Senators” – 3:2.

Koijoti ar 49 spēlēs iegūtiem 50 punktiem pacēlās uz Rietumu konferences 10. vietu, kamēr “Senators” ar tikpat mačos iekrātiem 45 punktiem ir Austrumu konferences pēdējā pozīcijā.

Citā mačā otro uzvaru pēc kārtas svinēja arī Čikāgas “Blackhawks”, kas mājās divas reizes spēja atspēlēties un noslēgumā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārtrauca Ņujorkas “Islanders” piecu uzvaru sēriju.

Pa vārtiem guva Dilans Stroums, Džonatans Tēvzs (Blackhawks), kā arī Valteri Filpula un Metjū Barzals (Islanders).

Pēdējā pamatlaika minūtē soms Sebastjans Aho no zaudējuma izglāba Karolīnas “Hurricanes” komandu, taču pagarinājumā zviedrs Mikaels Baklunds izrāva uzvaru vietējai Kalgari “Flames” – 3:2.

Līgas vicelīdere “Flames” izcīnījusi 17 no 18 iespējamajiem punktiem pēdējās deviņās cīņās.

Visbeidzot trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Edmontonas “Oilers” vienība, kas šoreiz mājās ar rezultātu 2:3 atzina Detroitas “Red Wings” pārākumu. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Lūks Glendenings.

NHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Vašingtonas “Capitals” – Sanhosē “Sharks” 6:7 (3:2, 2:2, 1:2, 0:1);

Otavas “Senators” – Arizonas “Coyotes” 2:3 (0:1, 1:2, 1:0);

Čikāgas “Blackhawks” – Ņujorkas “Islanders” 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 2:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Kalgari “Flames” – Karolīnas “Hurricanes” 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) – pagarinājumā;

Edmontonas “Oilers” – Detroitas “Red Wings” 2:3 (0:0, 0:2, 2:1).