Hičkoka debijā pie “Oilers” stūres Makdeividam 100. vārti NHL, Torntons noķer Lemjē (VIDEO)

21/11/2018 09:36

Vienīgajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā šonakt ar uzvaru pagarinājumā viesos pār Sanhosē “Sharks” (4:3) Edmontonas “Oilers” galvenā trenera amatā debitējis pieredzējušais Kens Hičkoks.

Kanādas klubs par iepriekšējā galvenā trenera Toda Maklelana atlaišanu un nepilnus 67 gadus vecā Hičkoka atgriešanos NHL apritē paziņoja vien spēles rītā. Edmontonas komanda mačā pret “Sharks” jau 45. sekundē nonāca iedzinējos, tomēr izlīdzinājumu devītajā minūtē ar saviem 100. vārtiem NHL karjerā guva Konors Makdeivids.

Mājinieki gan jau pēc nepilnām divarpus minūtēm atguva vadību – savu 1033. rezultatīvo piespēli izpildīja Džo Torntons, asistējot Markusam Sorensenam, kurš panāca 2:1 “Sharks” labā. 39 gadus vecais Torntons tādējādi līgas visu laiku labāko piespēlētāju sarakstā panācis 11. pozīcijā esošo leģendāro Mario Lemjē.

Otro reizi panākt izlīdzinājumu “Oilers” izdevās 22. minūtē, kad, spēlējot skaitliskajā mazākumā, rezultāts pēc Raiena Ņūdženta-Hopkinsa metiena kļuva 2:2. “Sharks” arī trešo reizi spēja atgriezties vadībā, jo otrās trešdaļas izskaņā Logans Kutūrs nodemonstrēja lielisku individuālo meistarību un panāca 3:2 Sanhosē labā.

“Oilers” trešo reizi izlīdzinājumu panāca 44. minūtē, kad pēc Makdeivida un Draizaitla piespēlēm lielisku kombināciju noslēdza Dreiks Kadžula. Sekoja pagarinājums, kura 51. sekundē vēl viena sekmīga Makdeivida un Draizaitla saspēle noslēdzās ar vāciešu uzbrucēja precīzu metienu un līdz ar to arī “Oilers” uzvaru.

Makdeivids un Draizaitls maču noslēdza, katram gūstot pa vieniem vārtiem un izpildot divas rezultatīvas piespēles. Edmontonas klubs ar 21 punktu 21 spēlē Rietumu konferencē ieņem devīto vietu, kamēr “Sharks” 22 cīņās iekrājuši par pieciem punktiem vairāk, kas ļauj atrasties Klusā okeāna divīzijas līderpozīcijās un ceturtajā vietā rietumos.