HK ”Rīga” revanšējas Maskavas ”Dynamo” un pārtrauc trīs neveiksmju sēriju

19/09/2018 21:13
HK Rīga, Sportazinas.com

Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) šovakar trīs neveiksmju sēriju pārtrauca Latvijas komanda ”Rīga”, kas viesos ar 3:2 revanšējās Maskavas ”Dynamo” hokejistiem par vakar piedzīvoto sagrāvi.

Pēc 17 gadus vecā Kristapa Roķa gūtajiem vārtiem rīdzinieki jau trešajā minūtē atklāja mača rezultātu (1:0), taču nepilnas sešas ar pusi minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām mājinieku aizsargs Deniss Tolpegins pārspēja Niklāvu Rauzu un atjaunoja līdzsvaru – 1:1.

Otrā perioda vidū gan ”Riga” atguva vadību, kad Ričards Grīnbergs izcēlās ar saviem pirmajiem vārtiem sezonā un panāca 2:1. Turklāt pēdējās trešdaļas ievadā 16 gadus vecais Gustavs Millers realizēja skaitlisko vairākumu un sniedza viesiem jau divu vārtu pārsvaru (3:1).

Lai gan Semjons Pankratovs nedaudz vairāk nekā desmit minūtes pirms pamatlaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), rīdzinieki atlikušajā laikā nosargāja savu cietoksni neskartu un nosargāja uzvaru.

Tādējādi ”Rīga” revanšējās pretiniekiem par vakar piedzīvoto sagrāvi ar 1:6, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju un svinot ceturto panākumu šosezon aizvadītajās astoņās cīņās, pēc kurām ieņem astoto vietu Rietumu konferencē.

Nākamos mačus Aigara Ciprusa vadītā komanda aizvadīs tikai nākamnedēļ, 25. un 26. septembrī viesos tiekoties ar ”SKA-Varyagi” hokejistiem.