Hokeja eksperts Jānis Matulis tur doto solījumu, paliekot bez matiem un ūsām (VIDEO)

Hokeja ekspers un sporta žurnālists Jānis Matulis izpildījis doto solījumu. Ja Latvijas hokeja izlase iekļūs Pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, hokeja pazinējs nodzīs matus un ūsas.

Savu solījumu Matulis deva Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Riharda Bukarta priekšā, sakot, ja mūsu valstsvienība iekļūs starp astoņām labākajām komandā, tad nodzīs matus un ūsas.

Pēdējo reizi Latvija ceturtdaļfinālā spēlēja 2009. gadā, Šveicē, arī toreiz derību rezultātā pieredzējušais hokeja mīļotājs palika bez matiem.

Iepriekšējo reizi pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā Latvijas izlase piedalījās 2009.gadā, kad Šveicē atkārtoja savu visu laiku labāko rezultātu un ierindojās septītajā vietā. Šāds sasniegums Latvijas izlasei padevies arī 1997. un 2004.gadā.

Pērn tika gūta desmitā vieta, bet vēl pirms tam, kad Latviju attiecīgi 2015.gadā vadīja Aleksandrs Beļavskis, bet 2016.gadā Leonīds Beresņevs, tā ieņēma 13.vietu, savukārt vēl pirms tam trīs čempionātos Teda Nolana vadībā Latvija 2012.gadā bija desmitā, bet

Betsafe hokeja totalizators piedāvā visplašāko hokeja likmju klāstu uz visām Pasaules hokeja čēmpionāta spēlēm Dānijā. Turnīrā priekšā vēl pašas svarīgākās cīņas. Vai esi izdarījis savu izvēli? Par medaļām vēl cīnas kanādieši, ASV izlase, kā arī divas Eiropas komandas – Somija un Šveice. Liec Betsafe hokeja likmes uz saviem favorītiem.

Tavs viedoklis

1 Komentāri rakstam "Hokeja eksperts Jānis Matulis tur doto solījumu, paliekot bez matiem un ūsām (VIDEO)"

Paziņot par
avatar
Šķirot pēc:   jaunākie | vecākie | vērtētākais
Uģis
Viesis

Īsts vecis, tur doto solījumu, cepuri nost!!! Nav nekāda vaina bez matiem un ūsām, normāli izskaties.