Hokeja izlase uzsāk gatavošanos olimpiskās kvalifikācijas turnīram

14/07/2021 19:23

Uzsākot pirmo no gatavošanās posmiem gaidāmajam olimpiskās kvalifikācijas turnīram Rīgā, šonedēļ uz treniņnometni sapulcējušies Latvijas izlases kandidāti, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF). Treniņnometne norisināsies līdz 23.jūlijam un tajā piedalās 31 hokejists – četri vārtsargi, desmit aizsargi un 17 uzbrucēji.

Uz izlases kandidātu treniņnometni uzaicināti pārsvarā gados jaunie spēlētāji un ārzemju klubos spēlējošie, kuri iepriekš nav tik daudz redzēti klātienē, kā arī tie, kuri vēl nav devušies uz savām darba vietām ārzemēs. Atsevišķi savu nometni kluba rindās aizvada Rīgas “Dinamo” spēlētāji. Treniņi tiek aizvadīti gan uz ledus “Volvo” ledus hallē, gan Mežaparkā, kur fiziskās sagatavotības treniņi norisinās Ērika Visocka uzraudzībā.

Ar izlases kandidātiem uz ledus darbojās treneri Artis Ābols un Agris Saviels.

Kvalifikācijas turnīra E grupas spēles no 26. līdz 29.augustam norisināsies “Arēnā Rīga”. Par vienīgo ceļazīmi uz Pekinu cīnīsies Latvijas, Francijas, Itālijas un Ungārijas izlases.

Latvijas izlases kandidātu treniņnometnes dalībnieku saraksts:

Vārtsargi: Mareks Mitens, Artūrs Šilovs, Gustavs Grigals, Jānis Kalniņš;

Aizsargi: Kristians Rubīns, Jānis Jaks, Nauris Sējējs, Patriks Ozols, Gustavs Ozoliņš, Harijs Brants, Bogdans Hodass, Ralfs Bergmanis, Sandis Smons, Artūrs Kulda;

Uzbrucēji: Renārs Krastenbergs, Ronalds Ķēniņš, Deniss Smirnovs, Eduards Tralmaks, Haralds Egle, Raivis Ansons, Daniels Mūrnieks, Martins Laviņš, Fēlikss Gavars, Oskars Batņa, Rihards Marenis, Rodrigo Ābols, Andris Džeriņš, Rihards Bukarts, Emīls Ģēģeris, Frenks Razgals, Nils Sējējs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
27/09/2021 08:29

Balcers NHL pirmssezonu uzsāk ar diviem rezultativitātes punktiem pret “Ducks”

Aizvadītajā naktī latviešu hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” ar 3:6 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”. Balcers…