Hokeja mača laikā treneris glābj bezsamaņā esoša spēlētāja dzīvību (VIDEO)

29/01/2019 16:46
Hokejs, www.sportazinas.com

Nepatīkamas ainas bija vērojamas kāda Krievijas amatieru hokeja līgas mača laikā. Vienā no spēles epizodēm duelī starp “Soyuz” un “NBD Bank” vienībām pēc neveiksmīga kritiena samaņu zaudēja “Soyuz” kluba aizsargs Dmitrijs Tuturkins, to atgūstot vien pēc komandas trenera ātrās un apķērīgās rīcības.

Tuturkins centās izraidīt ripu no savas aizsardzības zonas, taču sekoja kritiens, kā rezultātā hokejists ar galvu spēcīgi atdūrās pret laukuma apmali un zaudēja samaņu. Palīgā steidza treneris Ivans Orlovs, kurš ar mākslīgās elpināšanas palīdzību tomēr spēja atgriezt Tuturkinu pie samaņas.

“Pēc epizodes domāju, ka viņš piecelsies un turpinās spēli,” atzina Orlovs. “Tomēr Dmitrijs kritiena rezultātā zaudēja samaņu un vairs neelpoja. Ar mākslīgās elpināšanas palīdzību man izdevās viņa mutē ievadīt gaisu. Samaņu viņš atguva pēc desmitā mēģinājuma. Kopumā spēlētājs neelpoja aptuveni minūti.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Indulis Bikše
24/01/2022 14:46

Bikše par kvotas atdošanu citam sportistam: Tā ir sodīšana, par to, ka pateicu taisnību

Pēc Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) paziņojuma, ka Pekinas olimpisko spēļu dalībai apstiprināts distanču slēpotājs Roberts Slotiņš, vēl bija cerība, ka LSF mainīs savu nostāju, aģentūrai LETA atklāja distanču slēpotājs Indulis…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…