Hokeja statistikas portāls “Dinamo” ierindo labāko simtniekā Eiropas klubu reitingā

Aleksanders Salāks, sportazinas.com
Aleksanders Salāks kopā ar komandas biedriem | Foto: Rīgas "Dinamo"

Hokeja statistikas portāls “Hockeyarchives.info” publicējis šīs sezonas 250 spēcīgāko Eiropas komandu reitingu. Vienīgā Latvijas komanda tajā ir Rīgas “Dinamo”.

Kontinentālo hokeja līgu () pārstāvošā “Dinamo” vienība reitingā ieņem 90. pozīciju. Tikmēr pirmajā vietā ir Maskavas CSKA, otrais ir zviedru klubs “Lulea”, bet trešā – Kazaņas “Ak Bars”.

“Dinamo”, salīdzinot ar pagājušā gada rangu, zaudējusi 27 pozīcijas.

“Hockeyarchives.info” rēķinā izmanto, piemēram, komandu sekmes konkrētajā sezonā, to, cik spēcīga līga un dažādus citus aspektus.

Lai arī Gagarina kausa izcīņa šosezon koronavīrusa krīzes dēļ netika pabeigta, spēcīgākās vienības regulārajā sezonā KHL turnīrā bija CSKA (94 punkti), “Ak Bars” (93 punkti) un Sanktpēterburgas SKA (93 punkti).

Tikmēr otrajā vietā esošā “Lulea” bija spēcīgākā Zviedrijas augstākās līgas (SHL) komanda, kaut gan šajā turnīrā oficiāls uzvarētājs arī netika noteikts Covid-19 pandēmijas dēļ.

Piektajā vietā esošā Oulu “Karpat” bija spēcīgākā komanda Somijas “Liiga” turnīrā, bet sestajā pozīcijā esošā “Munich” uzrādīja labāko rezultātu Vācijas DEL čempionātā. Interesanti, ka septītajā pozīcijā esošā “Frolunda” SHL ieņēma vien septīto pozīciju, bet vienu vietu zemāk esošā “Farjestad” – otro.

Sarakstā atrodami, piemēram, ne viens vien Rumānijas, Itālijas, Polijas, Lielbritānijas, Ungārijas un Francijas klubs, tomēr no Latvijas čempionāta tajā nav nevienas vienības.

Eiropas klubu reitings

1. Maskavas CSKA – KHL
2. “Lulea” – SHL
3. Kazaņas “Ak Bars” – KHL
4. Sanktpēterburgas SKA – KHL
5. Oulu “Karpat” – “Liiga”
6. “Munich” – DEL
7. “Frolunda” – SHL
8. “Farjestad” – SHL
9. Nursultanas “Barys” – KHL
10. Maskavas “Dynamo” – KHL
90. Rīgas “Dinamo” – KHL

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par