Holanns paliek rezervē, “City” nespēj uzlauzt “Copenhagen” aizsardzību

11/10/2022 23:28
City pret Copenhagen

Mančestras “City” pēc Serhio Gomesa noraidījuma pirmajā puslaikā desmit cilvēku sastāvā otrdien nespēja uzvarēt Kopenhāgenā. Spēle ar “Copenhagen” beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Izšķirošie notikumi šajā G grupas mačā norisinājās pirmajā puslaikā. 11.minūtē vārtus viesu labā guva Rodri, taču pēc video atkārtojuma noskatīšanās par spēli ar roku vārtu guvums netika ieskaitīts. 23.minūtē Nikolai Boilesens ar roku skāra bumbu, un video atkārtojums liecināja par 11 metru soda sitiena nozīmēšanu uz mājinieku vārtiem. Tomēr Rijada Mahreza sistajai bumbai iekļūt vārtos liedza mājinieku vārtsargs Kamils Grabara. 30.minūtē vēlreiz tika izmantots video atkārtojums, kas atstāja mazākumā “City”, noraidot no laukuma Gomesu.

“City” ar desmit punktiem četrās spēlēs joprojām ieņem pirmo vietu, otrā ar sešiem punktiem trijās cīņās ir Dortmundes “Borussia”, “Copenhagen” ir divi punkti četrās spēlēs, bet “Sevilla” ar vienu punktu trijās cīņās ir ceturtā.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā. 2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides “Real” ar 1:0 pārspēja “Liverpool”.