Holivudā aizturēts NBA čempions Jangs

niks-jangs-sportazinas
Niks Jangs Foto: NBA.com/Warriors

Nacionālās basketbola asociācijas () spēlētājs , kurš aizvadītajā vasarā kļuva par čempionu Goldensteitas “Warriors” sastāvā, arestēts par nepakļaušanos policijai, vēsta TMZ Sports.

Incidents norisinājies Losandželosā, Holivudā, piektdienas vakarā neilgi pirms pusnakts. Jangs pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus, ko fiksējusi policijas ekipāža, bet neesot piekritis policijas pārstāvjiem, kā rezultātā izcēlies konflikts. Viņš arī atteicies sadarboties ar policijas darbiniekiem, tāpēc viņš tika aizturēts un nogādāts tuvākajā iecirknī.

Kā vēsta aculiecinieki, policisti likuši Jangam izkāpt no mašīnas un nostāties pret sienu, lai varētu basketbolistu pārmeklēt. Pagaidām nav zināms, vai braucamajā bijuši kādi citi pasažieri.

Zīmīgi, ka šī nav pirmā reize, kad Jangs nonācis konfrontācijā ar likuma sargiem. 2016. gadā viņš tika aizturēts, kad pārvietojās pa Holivudas ielā savā auto un pārlieku skaļi tajā klausījās mūziku. Vēlāk sportists izteicies, ka tālākā konflikta eskalācijā iesaistījies, jo viens no policistiem esot viņu provocējis, ņirgājoties norādot uz viņa tā brīža kluba Losandželosas “Lakers” rezultātiem, kas bijuši pieticīgi.

Tāpat viņš izcēlies ar to, ka, būdams kopā ar R n B zvaigzni Igeju Azeliju, viņu krāpis. Toreiz gan viņa sakāmo sociālajos tīklos tālāk publicēja Diandželo Rasels, kurš Janga teikto slēpti filmējis “Lakers” ģerbtuvēs.

Jangs NBA pavadījis 11 sezonas, pārstāvot tādas komandas kā Vašingtonas “Wizards”, Losandželosas klubus “Lakers” un “Cippers”, Filadelfijas “76ers” un jau pieminēto Goldensteitas “Warriors”.

Šobrīd Jangs ir brīvais aģents, bet kā reālāka kandidāte, kur viņš varētu turpināt savu karjeru, tiek minēta Hjūstonas “Rockets” vienība.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par