Holmgrens: Nekad iepriekš nebiju guvis nopietnu traumu

30/09/2022 18:05
Čets Holmgrens

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Oklahomsitijas “Thunder” spēlētājs Čets Holmgrens sarunā ar Ziemeļamerikas medijiem atskatījies uz vasarā gūto savainojumu, kas viņam liegs šajā sezonā piedzīvot debiju pasaules spēcīgākajā līgā.

Jāatgādina, ka Holmgrens labās kājas savainojuma dēļ gaidāmajā sezonā laukumā nedosies. 20 gadus vecais amerikānis traumu guva Džamala Kroforda organizētā turnīra “CrawsOver Pro Am” mačā, kas tika apturēts tādēļ, ka laukums neatbilda drošības standartiem. Tas bija tik slidens, ka kondensāta dēļ spēlētāju apaviem bija ļoti slikta saķere ar parketu.

“Nekad iepriekš savā dzīvē nebiju guvis nopietnu traumu, tāpēc īsti nezināju, ar ko šo var salīdzināt,” izteicies Holmgrens. “Kad tas notika, tad vajadzēja saprast, kas ir noticis, kā arī cik nopietni tas ir. Neko šādu nebiju iedomājies.”

“Noteikti, ka šis ir kaut kas tāds, kas liek man šo visu apdomāt,” vērtējis jaunais basketbolists. “Jāsakārto savas domas un jāizdara secinājumi, lai varētu beigt koncentrēties uz to kas notika. Jāsaprot, kas man ir jādara, lai nokļūtu tur, kur man jābūt.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
07/12/2022 14:36

Ar vairākiem potenciālajiem līderiem ierindā – nosaukts Latvijas izlases sastāvs decembra turnīram

Nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs decembra pārbaudes turnīram Slovākijā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF). Latvijas hokeja izlase no 16. līdz 17. decembrim Bratislavā piedalīsies trīs komandu kausa izcīņā. Harija Vītoliņa…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām