Homjakova “hat-trick” kaldina “Zemgale”/LLU uzvaru “Mestis” līgas spēlē

04/03/2023 20:12
Artūrs Homjakovs

Jelgavas “Zemgale”/LLU sestdien svinēja uzvaru Somijas pēc spēka otrās līgas jeb “Mestis” spēlē, visus trīs vārtus uzvarētāju labā gūstot Artūram Homjakovam. Jelgavnieki viesos ar 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) pieveica Kajāni “Hokki”.

Homjakovs 28.minūtē vairākumā un 30.minūtē panāca 2:0, bet 35.minūtē Ville Valteri Mustonens vienus vārtus atguva. “Hat-trick” Homjakovs noformēja pēdējās trešdaļas 88.sekundē. Vārtos Rihards Cimermanis atvairīja 30 no 31 metiena, bet mājiniekiem Alekss Mekele tika galā vien ar 16 no 19 metieniem.

Dienu iepriekš ar 5:2 bija uzvarējuši mājinieki. 7. un 8.martā jelgavnieki mājās tiksies ar čempionāta pastarīti Forsas FPS. Jelgavas komanda ar 41 punktu 46 spēlēs ieņem priekšpēdējo vietu 14 komandu konkurencē, “Hokki” ar 53 punktiem 47 cīņās ir 11., bet FPS 47 spēlēs izcīnījusi 40 punktus.

Latvijas čempione “Mestis” līgas pamatturnīrā četros apļos aizvada 52 spēles, 26 notiekot “Zemgale/LLU” ledus hallē Jelgavā. Pagājušajā sezonā par Somijas otras spēcīgākās līgas čempionvienību kļuva Imatras “Kettera”, kas finālsērijā ar 4-1 pieveica “Kiekko-Espoo”.

Jelgavas “Zemgale”/LLU 2021./2022.gada sezonā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionu titulu, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.