Horfords noraidījis “player option”, jo vēlas četru gadu līgumu

Bostonas
Bob DeChiara-USA TODAY Sports

Brīvais aģents Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju tirgū Els Horfords vēlas saņemt četru gadu līgumu, kura laikā viņš nopelnītu 100 miljonus ASV dolāru (ap 89,2 miljoniem eiro). Par to savā “Twitter” kontā ziņo “New York Times” apskatnieks Marks Šteins.

Otrdien Horfords atteicās pagarināt līgumu ar “Celtics”, tādējādi noraidot kontraktā atrunāto spēlētāja izvēles punktu. 33 gadus vecais centra pozīcijas spēlētājs atteicās no 30,1 miljona ASV dolāru (ap 26,8 miljoniem eiro). Dominikānās Republikas basketbolists kļuvis par neierobežoto brīvo aģentu, taču gan Horfordam, gan “Celtics” esot interese turpināt sadarbību. Abas puses līdz jūlija sākumam varētu vienoties par jaunu līgumu.

Šodien parādījās informācija, ka 33 gadus vecais spēlētājs vēlas ilgtermiņu līgumu – uz četriem gadiem, ka arī atalgojumu 100 miljonu ASV dolāru apmērā.

Aizvadītajā sezonā Horfords piedalījies 68 mačos NBA regulārajā turnīrā, atzīmējoties ar vidēji 13,6 punktiem, 6,7 atlēkušajām bumbām un 4,2 piespēlēm. “Celtics” iekļuva izslēgšanas turnīrā, pirmajā kārtā viegli pārvarot Indiānas “Pacers” pretestību, bet otrajā kārtā tika atzīts Milvoki “Bucks” pārākums ar 1-4. Deviņās “play-off” spēlēs Horfords vidēji iemetis 13,9 punktus, izcīnījis deviņas bumbas zem groziem un atdevis 4,4 piespēles.

Horfords piecas reizes piedalījies NBA visu zvaigžņu spēlē (2010., 2011., 2015., 2016., 2018.)

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par