Horfords par Porziņģi: Ar viņu kopā trenēties ir bijis patiešām neticami

02/10/2023 19:35
Nokopēts
Als Horfords

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Als Horfords kluba mediju dienā veltīja atzinīgus vārdus Kristapam Porziņģim.

“Celtics” starpsezonā šķīrusies no vairākiem svarīgiem spēlētājiem – prom devies Markuss Smārts, kurš Bostonā spēlēja kopš 2014. gada, Roberts Viljamss, kurš “Celtics” vienībā nospēlēja savas karjeras pirmās piecas sezonas, kā arī Malkolms Brogdons, kurš Bostonā nonāca tikai pērn, taču pirmajā sezonā uzreiz izcīnīja gada labākā rezervista balvu. Visi šie trīs spēlētāji tika aizmainīti, un viņu vietā nākuši Porziņģis un Drū Holidejs.

“Šī starpsezona ir bijusi kā “amerikāņu kalniņi”,” atzina pieredzējušais Horfords. “Daudz kas ir noticis, taču tagad mēs varam koncentrēties sezonai un viss notikušais jāaizmirst. Protams, ir bijis grūti, jo visu laiku tu gaidi, gaidi, jau domāju, ka viss ir galā, bet tad vakar pienāca jaunas ziņas [par Holideja maiņu]. Tagad viss ir nostabilizējies un varam iet uz priekšu.”

37 gadus vecais basketbolists arī veltīja komplimentus vienam no “Celtics” vasaras jaunieguvumiem – Kristapam Porziņģim. “Ar viņu kopā trenēties un spēlēt ir bijis patiešām neticami. Protams, iepriekšējos gados esmu pret viņu spēlējis, taču ir grūti saprast, ka viņš patiešām ir tik garš, tik labi kustas un izjūt spēli – viņš mūsu komandā ienes daudz svarīgu lietu. Pēdējo nedēļu laikā jau esam kopā trenējušies, smagi strādājuši, lai viens otru iepazītu un uzlabotu savstarpējo ķīmiju. Esmu sajūsmā par Kristapu, jo viņš būs spēlētājs, kura ietekme būs milzīga,” teica Horfords.

“Celtics” savu pirmo pārbaudes spēli aizvadīs naktī uz pirmdienu, spēkojoties ar Filadelfijas “76ers”. Regulāro sezonu Bostonas komanda sāks 26. oktobrī, viesojoties pie Porziņģa bijušās komandas Ņujorkas “Knicks”.

“Celtics” ĢM par Holideja maiņu: Par labām lietām ir jāmaksā liela cena

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām