“Hornets” gatava veikt maiņu, lai varētu draftēt Vaismenu

Džeimss Vaismens
Džeimss Vaismens | Foto: "WREG Memphis"

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Šarlotas “Hornets” ir gatava veikt maiņas darījumu, lai tiktu pie iespējas gaidāmajā draftā izraudzīties talantīgo centru Džeimsu Vaismenu.

Šarlotas komandai šogad ir iespēja draftēt trešajai, taču realitātē Vaismens līdz šai izvēlei, visticamāk, vairs nebūs pieejams, jo par viņu interesējas gan pirmā numura īpašniece Minesotas “Timberwolves”, gan arī tai sekojošā Goldensteitas “Warriors”.

Par “Hornets” plāniem situācijai tuvu stāvošs avots pavēstījis medijam “The Observer”. Klubs nopietni izskata variantu pacelties augstāk gaidāmajā draftā, lai varētu ar mierīgu sirdi paņemt 19 gadus veco un 216 centimetrus garo amerikāni. Tas nozīmē, ka būtu jāveic darījums vai nu ar “Timberwolves” vai ar “Warriors”.

Iepriekš medija “The Ringer” apskatnieki Kriss Vernons un Kevins O’Konors bija vienisprātis, ka Vaismens perfekti iederētos “Warriors” sastāvā, kur talantīgais spēlētājs jau kopš pirmajām sezonas spēlēm, visticamāk, tiktu pie iespējas spēlēt pamatsastāvā, ņemot vērā, ka Goldensteitai centra pozīcijā nav izteikti spēcīga spēlētāja.

Vaismens, Entonijs Edvardss, Lamelo Bols, Kilians Heiss un Deni Avdija tiek uzskatīti par talantīgākajiem spēlētājiem gaidāmajā draftā, tomēr pagaidām ir ļoti sarežģīti prognozēt, kurš spēlētājs 18. novembrī tiks izvēlēts ar pimo numuru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par