“Hornets” ĢM: Lamelo neizskatās pēc debitanta, viņš ir nobriedušāks

20/12/2020 21:59

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Šarlotas “Hornets” prezidents un ģenerālmenedžeris Mitčs Kapčaks atklājis, ka šī gada draftā piesaistītais Lamelo Bols neizskatās pēc debitanta.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Hornets” ar 117:120 piekāpās Orlando “Magic”. Šajā spēlē Bols dalīja vairākas skaistas piespēles, taču reizēm viņš pārcentās un, cenšoties eleganti asistēt, pieļāva muļķīgas kļūdas. Lamelo šajā mačā četri punkti, četras rezultatīvas piespēles un piecas atlēkušās bumbas.

“Ar savu uzvedību viņš neizskatās pēc debitanta, Lamelo ir nobriedušāks. Viņš spēlēja profesionālajā līgā Lietuvā, kur ir diezgan labs līmenis. Pagājušo gadu Bols pavadīja Austrālijā, arī tur līmenis nav slikts.

Viņš jau pieradis spēlēt pret vecākiem basketbolistiem. Tā ir viņa atšķirība [no citiem šogad draftētiem spēlētājiem]. Bols ir basketbolists ar elites līmeņa saspēles vadītāja iemaņām. Viņš ir ļoti enerģisks laukuma, savu enerģiju Lamelo nodod komandas biedriem, sarunās ar treneriem viņš visu uzsūc,” teica Kapčaks.

Iepriekš vēstīts, ka šī gada draftā “Hornets” draftēja Bolu ar trešo numuru.

Debiju oficiālajā NBA spēlē viņš piedzīvos, visticamāk, naktī uz 24. decembri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Klīvlendas “Cavaliers”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…