“Hornets” zvaigzne varētu palikt komandā arī turpmāk

13/06/2019 20:05

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Šarlotes “Hornets” spīdeklis Kemba Vokers apstiprinājis, ka varētu palikt komandā arī turpmākās sezonas.

Sarunā ar medijiem Vokers izteicās: “Esmu ar mieru saņemt mazāku atalgojumu, ja “Hornets” plāno būvet komandu ap mani. Jā, tas būtu labs lēmums, kāpec gan ne. Nebūtu iebildumu saņemt mazāku atlagojumu.”

Tāpat 29 gadus vecais aizsargs atzina: “Šarlote pavisam noteikti ir mana prioritāte komandu izvēlē. Kā tas var nebūt? Esmu šeit pavadījis astoņus gadus. “Hornets” mani draftēja. Protams, ja “Hornets” ar mani neparakstīs līgumu, tad būšu gatavs pievienoties jebkurai citai komandai, bet nevēlos pamest Šarloti.”

Jau ilgi klīdušas dažādas baumas par to, ka Vokers varētu pievienoties Ņujorkas “Knicks” vai Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Dalasas “Mavericks”. Zināms, ka Vokers vasarā kļūs par neierobežoto brīvo aģentu un pats varēs izvēlēties, kurai komandai pievienoties.

Tāpat Vokers no Šarlotas “Hornets” var iegūt iespaidīgu algas pielikumu, jo viņš karjeras laikā spēlējis tikai šajā komandā. “Hornets” viņam ir tiesīga maksāt 221 miljonus dolāru (201 miljons eiro) piecās sezonās, bet jebkura cita komanda 141 miljonu dolāru (128 miljoni eiro) četrās sezonās.

Aizvadītajā sezonā Vokers laukumā devās visās 82 regulārās sezonas spēlēs. Sev laukumā atvēlētajā laikā aizsargs caurmērā mačā guva 25,6 punktus, atdeva 5,9 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 4,4 atlēkušās bumbas, kā arī pārtvēra 1,2 pretinieku bumbas.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…