“Hotspur” atspēlējas un pirmo reizi svin uzvaru Kontes vadībā Anglijas premjerlīgā

21/11/2021 23:58
Antonio Konte un Totenhamas

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgā norisinājās divas spēles. Vienā no tām Totenhemas “Hotspur” ar rezultātu 2:1 apspēlēja Līdsas “United”, tādējādi svinot pirmo uzvaru premjerlīgā Antonio Kontes vadībā.

Pirmo puslaiku “Hotspur” aizvadīja neveiksmīgi un 44. minūtē zaudēja vārtus, kad izcēlās Līdsas kluba pussargs Daniels Džeimss. Otro puslaiku uzreiz aktīvāk iesāka “Hotspur” futbolisti, kas 58. minūtē rezultājās, neizšķirtu panākot dānim Pjēram-Emilam Hojbergam. Tikmēr 69. minūtē vadībā “Hotspur” izvirzīja Serhio Reguilons. Savukārt dienas pirmajā mačā Mančestras “City”, pateicoties Rahima Stērlinga, Rodri un Bernardo Silvas precīzajiem sitieniem, ar rezultātu 3:0 neatstāja variantus Liverpūles “Everton”.

Vācija

Vācijas bundeslīgas turnīrā šodien Frankfurtes “Eintracht” ar rezultātu 2:0 pārspēja “Freiburg” futbolistus. Abus vārtus uzvarētāji iesita jau pirmajā puslaikā, kad atzīmējās Jespers Lindstrēms un Filips Kostičs. Savukārt “Mainz” un “Koln” duelī tika fiksēts neizšķirts rezultāts 1:1.

Itālija

Itālijas A sērijā šodien galvenajā spēlē Milānas “Inter” ar rezultātu 3:2 uzvarēja “Napoli”. Pirmie vadībā izvirzījās “Napoli”, kad “Inter” vārtos bumbu raidīja Pjotrs Zielinskis, bet jau pirmajā puslaikā divus vārtus guva “Inter” spēlētāji Hakans Kalhanoglu un Ivans Perišičs. Otrajās 45 minūtēs “Inter” labā izcēlās Lautaro Martinezs, bet “Napoli” labā Drīss Mertenss.

Vēl Itālijas čempionātā pie trīs punktiem turnīra tabulā tika “Venezia” (1:0 pret “Bologna”), “Sampdoria” (2:o pret “Salernitana”), “Roma” (2:0 pret “Genoa”), bet “Sassuolo” un “Cagliari” cīņa beidzās ar rezultatīvu neizšķirtu 2:2.

Francija

Francijas “Ligue 1” turnīrā līdzjutēju uzvedības dēļ spēles laikā tika pārtraukta cīņa starp “Lyon” un “Marsille” vienībām. Tikmēr pie panākumiem šodien tika “Brest” (4:0 pret “Lens”), “Angers” (1:0 pret “Lorient”), “St Etienne” (1:0 pret “Troyes”), “Nice” (2:1 pret “Clermont”), bet pa neizšķirti fiksēti “Metz” un “Bordeaux” (3:3) un “Strasbourg” pret “Reims” (1:1).

Spānija

Spānijas “La Liga” čempionātā pārliecinošu uzvaru ieguva “Getafe”, kas ar rezultātu 4:0 sagrāca “Cadiz CF”. Tāpat veiksmīga spēle bija Madrides “Real”, kas ar 4:1 apspēlēja “Granada CF”, kura 67. minūtē palika mazākumā. Tāpat pie trīs punktiem tika “Betis” vienība (3:0 pret “Elche”), bet ar bezvārtu neizšķirtu noslēdzās “Real Sociedad” un “Valencia” duelis.