“Hotspur” jau sezonas pirmajā spēlē sagādā Mančestras “City” zaudējumu Anglijas premjerlīgā

15/08/2021 23:11
Totenhamas

Anglija

Anglijas premjerlīgas komanda Totenhemas “Hotspur” šodien ar rezultātu 1:0 apspēlēja iepriekšējās sezonas Anglijas čempionus Mančestras “City”. “Hotspur” aizvadītajā sezonā līgā finišēja septītajā pozīcijā.

“Hotspur” pirms šīs sezonas galvenā trenera amatā apstiprināja portugāļu speciālistu Nunu Išpiritu Santu. Viņam jau pirmajā oficiālajā spēlē izdevās aizvest komandu līdz uzvarai, pateicoties vienības precīzajai izspēlei, kad 55. minūtē pretuzbrukumu realizēja Hjunmins Sons.

Pirmajā šīs dienas Anglijas premjerlīgas mačā “West Ham” ar 4:2 uzvarēja “Newcastle” futbolistus. Uzvarētāju rindās ar vārtiem izcēlās Ārons Kresvels, Maikls Antonio, Mohameds Benrahma un Tomašs Součeks, bet pretiniekiem atzīmējās Džeikobs Mērfijs un Kalums Vilsons.

Vācija

Vācijas budeslīgā šodien “Mainz” vienība ar 1:0 visai pārsteidzoši pārspēja “RB Leipzig” komandu. “Mainz” jau kopš mača 13. minūtes spēja noturēt pārsvaru, kad pretinieku vārtsargu pārspēja Mousa Niakhate. Savukārt otrā dienas duelī “Koln” ar 3:1 pārliecinoši pieveica Berlīnes “Hertha” klubu. Divreiz precīzs “Koln” rindās bija austrietis Florians Kaincs.

Spānija

Tikmēr Spānijas “La Liga” turnīrā “Barcelona” aizvadīja pirmo spēli Spānijas čempionātā kopš vienību vairs nepārstāv argenīnietis Lionels Mesi. Tas netraucēja Barselonas futbolistiem demonstrēt pārliecinošu sniegumu un ar 4:2 rezultatīvā cīņā gū virsroku pār “Real Sociedad”. Divus vārtus uzvarētāju labā iesita dānis Martins Braitvaits, bet pa reizei to izdarīja Žerārs Pikē un Serži Roberto. Tikmēr pretiniekiem veiksmīgi bija Mikels Ojarzabals un Džulens Lobete. Citā spēlē Madrides “Atletico” ar 2:1 tika galā ar “Celta Vigo”.

Francija

Francijas “Ligue 1” čempionātā svētdien norisinājās vairāki mači. Pazīstamais klubs “Lyon” ar 0:3 sensacionāli atzina “Angers” pārākumu, 65. mača minūtē paliekot mazākumā. Neizšķirti tika fiksēti “Brest” un “Rennes” (1:1), “Reims” un “Montpellier” (3:3), kā arī “Lens” un “St Etienne” dueļos (2:2). Tikmēr “Clermont” ar 2:0 pārspēja “Troyes”, bet “Nantes” ar rezultātu 2:0 apspēlēja “Metz”.