“Hotspur” katrā puslaikā gūst pa vieniem vārtiem un izcīna uzvaru Anglijas premjerlīgas mačā

16/03/2022 23:22
Antonio Konte un Totenhamas

Šodien Anglijas premjerlīgas turnīrā norisinājās divas spēles. Vienā no tām Tothenhemas “Hotspur” ar rezultātu 2:0 apspēlēja “Brighton”, sagādājot pretiniekiem sesto zaudējumu pēc kārtas.

Visā spēlē abas komandas līdzīgi kontrolēja bumbu, bet vairāk sitienu vārtu rāmī (5:0) izpildīja “Hotspur” futbolisti. Pirmajā puslaikā “Hotspur” vārtus guva 37. minūtē, kad precīzs bija aizsargs Kristians Romero, bet otrajā puslaikā 57. minūtē izcēlās uzbrucējs Harijs Keins, kuram šie bija 12. vārti šajā premjerlīgas sezonā.

“Hotspur” līdz ar šo panākumu šobrīd ar 48 punktiem 28 mačos ieņem septīto vietu Anglijas premjerlīgas tabulā, bet “Brighton” ar 33 punktiem 29 dueļos ierindojas 13. pozīcijā. Tikmēr otrajā dienas mačā “Liverpool” ar rezultātu 2:0 pieveica Londonas “Arsenal”. Vārtus uzvarētāju labā iesita Djogo Žota un Roberto Firminu.