“Hotspur” noslēdz haotiskus galvenā trenera meklējumus un noalgo ilggadējo ”Wanderers” stūrmani

30/06/2021 23:45

Anglijas futbola premjerlīgas komanda Totenhemas “Hotspur” galvenā trenera amatā apstiprinājusi ilggadējo Vulverhemptonas ”Wanderers” stūrmani Nunu Išpiritu Santu, teikts kluba oficiālajā paziņojumā. Vienošanās ar speciālistu panākta līdz 2023.gadam.

“”Hotspur” ir kvalitatīva un talantīga komanda, tāpēc es vēlos, lai līdzjutēji ar to lepotos un gūtu baudu. Man ir liels prieks un gods būt šeit, un es ceru atrāk sākt darbu. Pirmssezonas treniņi sāksies pēc dažām dienām,” atklāja Santu, komentējot savu iecelšanu.

Santu iepriekšējos četrus gadus bija Vulverhemptonas komandas galvenais treneris. Speciālists jau savā pirmajā sezonā nodrošināja “Wanderers” paaugstināšanos klasē uz Premjerlīgu, jo tobrīd komanda vēl spēlēja “Championship” jeb pēc spēka otrajā Anglijas futbola līgā. Vēlāk “Wanderers” Santu vadībā divreiz finišēja septītajā vietā premjerlīgas sezonas noslēgumā, kas bija labākais komandas rezultāts kopš 1980.gada.

Jau ziņots, ka šī gada aprīlī galvenā trenera darbu “Hotspur” komandā zaudēja vienības līdzšinējais stūrmanis Žozē Mourinju, kura vadītā komanda aizvadītajā premjerlīgas sezonā finišēja septītajā vietā.

Pēc portugāļu speciālista atlaišanas Londonas kluba groži līdz sezonas beigām tika nodoti līdzšinējam trenera asistentam Raienam Meisonam, taču jau tad bija skaidrs, ka klubs meklēs jaunu galveno treneri. Vēlāk “Hotspur” mēģināja atgriezt komandā bijušo vienības stūrmanis Maurisio Početino, kā arī piesaistīt Itāļu speciālistu Antonio Konti.

Tiesa, sarunas ar Konti tika pārtrauktas pēc tam, kad kļuva skaidrs, ka itālis neatbilst kluba specifiskajām vajadzībām, savukārt sarunas ar Početino nevainagojās ar panākumu. Tāpat “Hotspur” bija padomā trenera darbam noalgot bijušo Itālijas futbola čempionāta klubu “Milan” un “Napoli” stūrmani Dženaro Gatuzo – vienošanās jau bija praktiski finiša taisnē, tomēr darījums pēdējā brīdī nojuka fanu neapmierinātīas dēļ.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…