“Hotspur” paveic brīnumu un pēdējās sekundēs izrauj uzvaru pret Lesteru

19/01/2022 23:34
Totenhemas

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgā Totenhemas “Hotspur” ar rezultātu 3:2 apspēlēja Lesteras “City” futbolistus.

Lesteras vienība vadībā izvirzījās mača 24. minūtē, kad izcēlās Zambijas futbolists Patsons Dakā, bet pēc 14 minūtēm izlīdzinājumu panāca “Hotspur” snaiperis Harijs Keins. Otrajā puslaikā otros vārtus Lesteras labā iesita Džošs Medisons. Turpinājumā nekas neliecināja, ka Lesteras vienība varētu nenosargāt pārsvaru, taču otrā puslaika kompensācijas minūtē divus vārtus guva “Hotspur” uzbrucējs Stīvens Bergveins, atnesot savai pārstāvētajai komandai neticamu panākumu.

Tikmēr otrā premjerlīgas duelī šodien Mančestras “United” ar rezultātu 3:1 pārspēja “Brentford” klubu. Uzvarētāju labā atzīmējās Entonijs Elanga, Meisons Grīnvuds un Markuss Rešfords, bet zaudētājiem izcēlās Ivans Tonijs.