“Hotspur” principiālā Londonas derbijā apspēlē “Arsenal”

20/12/2018 01:12

Anglijas līgas kausa ceturtdaļfinālā uzvaru ļoti principiālā mačā izcīnīja Totenhemas “Hotspur”, kas viesos “Emirates” stadionā ar 2:0 apspēlēja savu niknāko sāncensi Londonas “Arsenal”.

Spēles ievadā tuvāk vārtu guvumam bija “Arsenal”, tomēr ne Ārons Remzijs, ne Henriks Mhitarjans savas iespējas neizmantoja. “Spurs” mājiniekus par to sodīja, kad 20. minūtē korejietis Hjongs Mins Sons atklāja rezultātu – 1:0 viesu labā.

Pirmā puslaika atlikušajā laikā “Arsenal” atkal bija tuvu, lai izceltos, tomēr atkal vietā bija “Spurs” aizsardzība, viesiem pārtraukumā dodoties ar minimālu pārsvaru uz rezultāta tablo.

Otrā puslaika ievadā “Hotspur” izdevās dubultot savu pārsvaru, kad 59. minūtē pēc Harija Keina piespēles izcēlās Dele Alī. Neilgi pēc viesu otrā vārtu guvuma “Arsenal” snaiperis Alesāns Lakazets norībināja pretinieku vārtu stabu.

Mača pēdējās 30 minūtēs rezultāts vairs nemainījās, “Hotspur” izcīnot uzvaru ar 2:0.

Vietu kausa pusfinālā nodrošināja arī Londonas “Chelsea”, kas savā laukumā ar 1:0 apspēlēja “Bournemouth”. Vienīgos vārtus 84. minūtē guva Edens Azārs.

Abas šovakar uzvarējušās vienības pusfinālā spēkosies savā starpā. Savukārt otrajā pārī grands Mančestras “City” eksaminēs pēc spēka Anglijas trešās līgas vidusmēra komandu Burtonas “Albion”.