“Hotspur” sakauj Mančestras “City”, “Arsenal” nespēj uzvarēt ceturto maču pēc kārtas

Totenhemas Hotspur, sportazinas.com
Totenhemas Hotspur | Foto: Tottenham Hotspur

Svētdien Anglijas futbola premjerlīgā tika aizvadīta divas 23. spēļu kārtas mači, kurā pie uzvaras tika Totenhamas “Hotspur”.

“Hotspur” savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Mančestras “City” futbolistus. 63. minūtē Stīvens Bergvjins panāca 1:0, bet astoņas minūtes vēlāk Sons Hinmins dubultoja mājinieku pārsvaru.

Citā mačā Londonas “Arsenal” izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar “Burnley” vienību.

Itālija

Itālijas futbola čempionātā Turīnas “Juventus” ar 3:0 (1:0) savās mājās sagrāva “Fiorentina” futbolistus.

40. minūtē Krištianu Ronaldu atklāja mača rezultātu. 80. minūtē titulētais portugālis pārsvaru dubultoja, bet jau mača kompensācijas laikā Matijs De Lihts pē Paolo Divalas piespēles pārsvaru trīskāršoja.

Spānija

Spānijas futbola grands “Barcelona” svinēju uzvaru vietējā čempionātā, savā laukumā ar 2:1 (2:0) Valensijas “Lavente”.

Abus vārtus barselonieši guva vienas minūtes laikā. Vispirms 30. minūtē Ansu Fati pēc Lionela Mesi piespēlēs atklāja rezultātu, bet minūti vēlāk šis pats duets nokārtoja vēl vienu vārtu guvumu, precīzi uzbrūkot Fati.

Otrā puslaika izskaņā viesiem izdevās vienus vārtus atgūt, kad precīzs bija Rubens Ročina.