“Hotspur” satriec “Chelsea”, uzvaras arī “Liverpool” un Mančestras “City”

24/11/2018 21:57

Anglijas futbola premjerlīgas 13. kārtas centrālajā spēlē Totenhemas “Hotspur” leģendārajā Vemblija stadionā Londonas derbijā ar 3:1 sakāva principiālo pretinieci Londonas “Chelsea”.

“Spurs” pirmos vārtus izdevās gūt jau astotajā minūtē, kad precīzs bija Dele Alī. Pēc vēl astoņām minūtēm viņam piebalsoja Harijs Keins, kurš guva savus septītos vārtus sezonā, panākot 2:0 mājinieku labā.

Pēc pārtraukuma laukumā dominējošā “Hotspur” turpināja audzēt savu pārsvaru, kad 54. minūtē izcēlās korejietis Hjongs-Mins Sons, panākot 3:0 mājinieku labā.

Viesiem gan vienus vārtus izdevās atgūt, kad 85. minūtē precīzs bija Olivjē Žirū (1:3).

Uzvara “Hotspur” ar 30 punktiem ļāva pacelties uz trešo pozīciju, kamēr “Chelsea” ar 28 punktiem ir ceturtā.

Citā spēlē līdere Mančestras “City” (35 punkti) ar 4:0 viesos sagrāva Londonas “West Ham”. Divi vārti Līroja Sanē rēķinā.

Vicelīdere “Liverpool” (33 punkti) izbraukumā ar 3:0 sakāva sezonu labi iesākušo “Watford”. Interesanti, ka rezultātu liverpūlieši atklāja vien 67. minūtē.

Kārtējo neveiksmīgo maču aizvadīja vien septītajā pozīcijā esošā Mančestras “United” (21 punkts), kas mājās tā arī nespēja iesist viduvējajai Londonas “Crystal Palace” vienībai – 0:0.

Aizraujošā mačā otro uzvaru sezonā izcīnīja Londonas “Fulham”, kas mājās ar 3:2 apspēlēja “Southampton”.

Minimālu uzvaru pār pastarīti Kārdifas “City” izdevās izcīnīt Liverpūles “Everton” – 1:0.

Visbeidzot Braitonas un Houvas “Albion” un Lesteras “City” komandas savā starpā spēlēja neizšķirti (1:1).