Neskatotieties uz ierobežojumiem, “Hotspur” spēlētāji trenējas Mourinju vadībā

Žuzē Mourinju, sportazinas.com
Žuzē Mourinju | Foto: Anglijas premjerlīga

Pēc tam, kad sociālajos tīklos parādījās bildes ar Anglijas premjerlīgas kluba Totenhemas “Hotspur” futbolistiem, kuri trenera Žužē Mourinju vadībā aizvada treniņus, futbola klubs lūdzis saviem padotajiem striktāk ievērot valdības noteiktos ierobežojumus pandēmijas izplatības laikā.

Vienā no internetā ievietotajiem attēliem redzams, ka Mourinju Londonas ziemeļu rajona parkā kopā ar vēl vairākiem spēlētājiem aizvadījis treniņus, kuros klaji tiek pārkāpti Lielbritānijas valdības noteiktie ierobežojumi, kas attiecas uz Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanu.

Publicētajā attēlā bija redzams, ka speciālista vadībā treniņus aizvadījuši Tangijs Ndombele, Deivinsons Sančess, kā arī Raiens Seseņons.Tāpat treniņu procesu savā “Instagram” kontā publicējis aizsargs Seržs Orjē, kurš redzams blakus vēl vienai personai, kura neietur divu metru distanci.

Lielbritānijā patlaban ir izsludināta ārkārtas situācija, taču tā neliedz personām doties ārā, kā arī aizvadīt individuālos treniņus.

“Visiem spēlētājiem vēlamies atgādināt, ka, trenējoties ārā, ikvienam ir jāievēro divu metru distance,” otrdien teica kluba runasvīrs. “Turpināsim par šo runāt arī turpmāk.”

Totenhemas komanda jau iepriekš ir saņēmusi kritikas devu, jo vienība nolēma izmantot Lielbritānijas valdības dīkstāves pabalstu, lai segtu daļu no darbinieku algām. Savukārt dienā, kad komanda pieņēma lēmumu lūgt palīdzību valdībai, 8,7 miljonu ASV dolāru (nepilnu astoņu miljonu eiro) prēmija tika izmaksāta valdes loceklim Danielam Levijam.

Viņš gan vēlāk paziņoja, ka piekritis 20% algas samazinājumam. Vēlāk komandai lūgts ņemt piemēru no vairākiem citiem Eiropas vadošajiem klubiem, kuri spēlētāju algas samazinājuši pat par 70%.

Premjerlīgas sezona tika apturēta marta vidū un pagaidām nav zināms, kad notiks pirmie mači. Čempionāta drošā vadībā ir “Liverpool” komanda, kurai pietrūkst vien divi panākumi, lai nodrošinātu savu pirmo titulu pēdējo 30 gadu laikā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par