HS “Rīga” “bullīšos” izcīna uzvaru pret “Prizma”/IHS

09/03/2021 23:15
Hokeja skolas Rīga hokejisti

Hokeja skola “Rīga” (HS “Rīga”) vienība otrdien “Optibet hokeja līgas” spēlē uzvaru svinēja pēcspēles soda metienu sērijā. HS “Rīga” viesos ar 4:3 (2:0, 0:2, 1:1, 0:0, 1:0) “bullīšos” uzvarēja “Prizma”/IHS.

Pirmie vārti spēlē tika gūti sestajā minūtē, kad viesus vadībā izvirzīja Kristaps Kristiņš. Viņa komandas biedrs Mārtiņš Šulcs, kuram rezultatīva piespēles pirmajā vārtu guvumā, viesu pārsvaru dubultoja trīs minūtes līdz pirmā perioda beigām. Otrajā trešdaļā mājiniekiem zaudēto atguva Valters Apfelbaums un Rihards Dombrovskis, bet noslēdzošajās 20 minūtēs ar vārtiem izcēlās “Prizma”/IHS spēlētājs Kristaps Riekstiņš un Pēteris Purmalis.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešajā metienu sērijā HS “Rīga” uzvaru nodrošināja Berts Dāniels Rudzītis.  Par mača labāko spēlētāju viesu rindās atzina Šulcu, bet “Prizma”/IHS komandā šo godu izpelnījās Dombrovskis.

Čempionāta līderpozīcijas ar 58 punktiem 33 spēlēs ieņem “Zemgale”/LLU, tālāk ar 52 punktiem 33 cīņās seko “Olimp”/”Venta 2002”, bet “Mogo”/LSPA ar 40 punktiem 34 dueļos ieņem trešo vietu. “Liepāja” seko ar 39 punktiem 32 spēlēs, HS “Rīga” 30 mačos iekrājusi 20 punktus, kamēr par vienu mazāk iekrājusi Daugavpils “Dinaburga”, kura ieņem sesto vietu. Pozīciju zemāk ar 16 punktiem 33 dueļos atrodas “Prizma”/IHS. 2020./2021.gada sezonā OHL spēlē “Mogo”/LSPA, “Olimp”/”Venta 2002”, “Zemgale”/LLU, Hokeja skola “Rīga”, Daugavpils “Dinaburga”, “Prizma”/IHS un “Liepāja”.

Iepriekšējā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./21.gada sezonā būs par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlē “Kurbads”. Iepriekšējā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta “Olimp”. Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad “Rīga” neieradās uz sezonas pēdējo maču ar “Kurbads” vienību. “Olimp” līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.