HS “Rīga” uzvar Viļņā un jauno OHL sezonu turpina nevainojami

15/09/2022 22:27
HS

Hokeja skola “Rīga” (HS “Rīga”) ceturtdien Viļņā izcīnīja uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē. HS “Rīga” izbraukumā ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Viļņas “7bet-Hockey Punks” vienību.

Trešajā minūtē Kārlis Andersons pēc Valtera Niedrāja un Ginta Šņepsta piespēlēm guva pirmos vārtus, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē pēc Aleka Eliana Ļeonova un Andersona piespēlēm izcēlās Niedrājs – 2:0. 45.minūtē savulaik Rīgas “Dinamo Juniors” vienībā uzspēlējušais Edgars Ribakovs panāca 1:2, bet 56.minūtē Kristers Ansons panāca 3:1. Vārtos Aksels Ozols tika galā ar 19 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā 28 metienus atvairīja Sergejs Pisarenko.

Turnīra tabulas galvgalī ar sešiem punktiem trīs spēlēs izvirzījusies “Mogo”/LSPA un HS “Rīga”. “Zemgale”/LLU ir pieci punkti četrās spēlēs, bet Rīgas “Dinamo” ar četriem punktiem trijās cīņās ieņem ceturto vietu. Piektā ar diviem punktiem trīs spēlēs ir Viļņas “7bet-Hockey Punks”, pa zaudējumam ir Daugavpils “Dinaburga” un Elektrēnu “Energija”, bet pa divām neveiksmēm – “Prizma” un Kauņas “City”.

Šosezon līgā spēlēs deviņas komandas – sešas no Latvijas (“Zemgale”/LLU, “Mogo”/LSPA, “Dinamo Rīga”, Hokeja skola “Rīga”, Rīgas “Prizma” un Daugavpils “Dinaburga”) un trīs no Lietuvas (Kauņas “City”, Elektrēnu “Energija” un Viļņas “7bet-Hockey Punks”).

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas “Zemgale”/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot līdzšinējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.