Huks pret Usiku: šovakar tiks dots starts boksa Supersērijai!

Aleksandrs Usiks, Marko Huks, sportazinas.com

Šovakar Berlīnē tiks aizvadīta pirmā Supersērijas cīņa starp Ukrainas pārstāvi Aleksandru Usiku un vāciešu bokseri Marko Huku.

Jau vēstīts, ka vēsturē nebijušā turnīrā astoņi labākie pirmā smagā svara bokseri izslēgšanas sacensību formātā cīnīsies ne tikai par leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī Pasaules Boksa padomes (WBC), Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempionu jostām.

Gaidāmā cīņa ir Supersērijas ceturtdaļfināls, bet tās uzvarētājs tiksies ar latviešu boksera Maira Brieža un kubieša Maika Pereza duēļa uzvarētāju.

Cīņas sākums paredzēts 23:00 pēc Latvijas laika.

30 gadus vecais Usiks profesionālā līmenī aizvadījis 12 cīņas, izcīnot visas uzvaras, bet 10 no tām ar tehnisko nokautu.

Marko Huks, bijušais WBC čempiona jostas īpašnieks, profesionālā ringā izgājis 46 reizes, piecas reizes atzīstot sānceša panākumu. 27 reizes Huks, kurš ir etniskais bosnietis uzvarējis ar tehnisko nokautu.

Svēršanās pasākumā Usiks uzrādīja svaru 90,2 kilogrami, kamēr Huks svēra 90,5.

Pirms gaidāmās cīņas asus komentārus viens otram veltījuši abi bokseri. 32 gadus veais Marko Huks arī pirmscīņas prezentācijas pasākuma laikā nekautrējās Usiku izaicinot, pagrūžot nost no sevis.

Huks sarunā ar Vācijas medijiem paziņoja: “Gribēju viņam parādīt, kur viņš ir ieradies. Šī ir mana pilsēta un Usika jābūt gatavam cīņai par savu dzīvību. Esmu priecīgs atrasties Berlīnē, šī pilsēta man ir nesusi vairākus panākumus.”

“Šī būs ļoti svarīga cīņa, Usikam jābūt gatavam karam. Kad esmu pārliecināts par sevi, varu uzveikt jebkuru bokseri pasaulē.”

Marko Huks ir bijušais WBC pasaules čempions, kurš savu jostu zaudēja šī gada aprīlī, kad Dortmundē, 12 raundu cīņā, pēc punktiem piekāpās latviešu bokserim Mairim Briedim.

Ukrainas bokseris Aleksandrs Usiks, kurš uzvarot Huku, kļūs par Brieža/Peresa cīņas uzvarētāja nākamo pretinieku, komentējot gaidāmo cīņu, bija visai tiešs.

“Piekritu piedalīties šajā turnīrā, jo galvenā balva nosaukta Muhameda Ali vārdā. Ar šo lielisko cīnītāju esmu piedzimis vienā dienā – tā ir zīme,” sacīja Usiks.

“Lai kļūtu par čempionu ir jātic saviem spēkiem un sestdien es apglabāšu Huku.”

Usiks ir WBA pasaules čempions smagajā svarā.

Briedis savu SSWBC supersērijas ceturtdaļfināla cīņu aizvadīs 30.septembrī, kad Arēnā Rīga spēkosies ar kubiešu bokseri Maiku Peresu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar