Huks: Usiks izjuta mana sitiena spēku

Aleksandrs Usiks, Marko Huks, sportazinas.com

Bijušais čempions pirmajā smagajā svarā vācietis Marko Huks komentējis zaudējumu ukrainim Aleksandram Usikam Pasaules boksa supersērijas turnīra ceturtdaļfinālā.

“Tā bija sarežģīta cīņa. Usiks ir ļoti spēcīgs pretinieks. Ne par velti viņš kļuva par pasaules un olimpisko čempionu amatieriem. Tas arī ir nozīmīgs panākums,” uzskata Huks, kurš Usikam piekāpās 10 raundā ar tehnisko nokautu.

Vācijas pilsonis ar Bosnijas saknēm turpināja: “Uzskatu, ka labi sevi parādīju šajā cīņā. Viņš izjuta mana sitiena spēku, bet man cīņas gaitā neizdevās palielināt jaudu, lai viņu piebeigtu, kas ir viņa nopelns. Es vienkārši neatradu veidus, kā nodemonstrēt savu labāko boksu. Iespējams, pie vainas bija pārlieku lielais spiediens, kuru izjutu pirms šīs cīņas, jo cīnījos mājās un visi no manis gaidīja uzvaru.”

Kā zināms, tad Usika un Huka duelis bija pirmais no četriem paredzētajiem Pasaules boksa supersērijas turnīrā. Jau pavisam drīz attiecības savā starpā jānoskaidro arī mūsu Mairim Briedim, kurš tiksies ar Maiku Peresu no Kubas, kurš iepriekš cīnījies smagsvaros.

Brieža – Peresa cīņās uzvarētājs arī būs nākošais Usika pretinieks. Pats Usiks prognozē, ka tas būs Briedis.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar