“Hurricanes” aizsargs pats dodas uz noraidīto soliņu, tomēr tiesneši viņu nesoda (VIDEO)

06/06/2021 10:16
Bredijs Šejs

Interesanta epizode norisinājās Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā starp Karolīnas “Hurricanes” un Tampabejas “Lightning”, kad viesu aizsargs Bredijs Šejs bija tik pārliecināts par noteikumu pārkāpšanu, ka pats devās uz noraidīto soliņu. Tiesnešiem gan bija cits lēmums par šo situāciju.

Iepriekš vēstīts, ka “Lightning” ar 6:4 apspēlēja “Hurricanes” un palielināja pārsvaru sērijā līdz 3-1. Īpaši rezultatīva sanāca otrā trešdaļa, katrai komandai pretinieku vārtos iemetot pa četrām ripām. Uzvarētāju komandā ar 2+1 atzīmējās Ņikita Kučerovs un Stīvens Stemkoss.

Pirmā perioda trešajā minūtē Šejs ar nūju trāpīja Kučerovam pa seju un uzreiz devās uz noraidīto soliņu. Viņš tur atradās, kamēr spēles tiesneši turpināja apspriest epizodi. Parasti par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju soda visos gadījumos, neatkarīgi no tā, vai tas bija nejauši, vai arī apzināti.

Noraidījumu visai emocionāli pieprasīja arī “Lightning” galvenais treneris Džons Kupers, taču arbitri pēc apspriešanas pieņēma lēmumu, ka tajā situācijā noteikumi netika pārkāpti, līdz ar ko Šejs varēja turpināt spēli bez jebkādām soda sankcijām.