“Hurricanes” dubulto pārsvaru, “Oilers” savalda “Flames” uzbrukumu un panāk neizšķirtu (VIDEO)

21/05/2022 08:42
Karolīnas Hurricanes

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās divas spēles Stenlija kausa otrajā kārtā.

Karolīnas “Hurricanes” ar 2:0 pārspēja Ņujorkas “Rangers”, dubultojot pārsvaru sērijā. Otrajā periodā rezultātu atklāja Brendans Smits, atzīmējoties mazākumā. Tikmēr divas sekundes pirms sirēnas ripu tukšos vārtos iemeta Sebastjans Aho, rezultātam sērijā kļūstot 2-0.

Tikmēr Rietumos Edmontonas “Oilers” ar 5:3 pārspēja Kalgari “Flames” un panāca neizšķirtu sērijā. Mača gaitā “Oilers” atspēlējās no 1:3, savukārt uzvaras vārtus trešā perioda vidū guva Zeks Haimens, kurš arī bija precīzs mazākumā. Divas minūtes vēlāk punktu pielika Leons Draizaitls, kuram tie bija septītie vārti Stenlija kausā šosezon.

Pirmā spēle starp šīm komandām noslēdzās ar Kalgari uzvaru ar 9:6, kopā divos mačos gūti 23 vārti.