“Hurricanes” iemet septiņas ripas Bostonas vārtos, “Sabres” bez Girgensona pārspēj “Senators”

19/01/2022 09:01
Teuvo Teravainens

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās astoņas spēles. Negaidīti pārliecinošu uzvaru svinēja Karolīnas “Hurricanes”, ar 7:1 pārspējot Bostonas “Bruins” un pārtraucot pretinieku piecu uzvaru sēriju.

Visi jautājumi tika nokārtoti jau pirmajā perioda, pēc kura “Hurricanes” bija vadībā ar 5:1. Noslēdzošajā trešdaļā Karolīnas vienība realizēja divus vairākumus, palielinot savu pārsvaru līdz 7:1. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Jespers Kotkaniemi.

Bufalo “Sabres” svinēja 12. uzvaru šosezon, ar 3:1 pieveicot Otavas “Senators”. Vārtus “Sabres” labā guva Dilans Kazenss, Marks Jankovskis un Alekss Taks, pretinieku komandā precīzs bija Dreiks Batersons. Lielisku sniegumu demonstrēja Bufalo kluba ripu ķērājs Maiks Hauzers, kurš atvairīja 43 no 44 metieniem. Savainojuma dēļ komandai joprojām nevar palīdzēt Zemgus Girgensons.

Vašingtonas “Capitals” papildlaikā ar 4:3 svinēja uzvaru pār Vinipegas “Jets”. Jau pēc divām nospēlētajām minūtēm ASV galvaspilsētas klubs bija iedzinējos ar 0:2. Pēc Aleksandra Ovečkina, Dmitrija Orlova un Alekseja Protasa vārtu guvumiem “Capitals” izvirzījās vadībā, tomēr 65 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas Pjērs Liks-Dibuā panāca 3:3. Uzvaras vārtus papildlaika 26. sekundē guva Toms Vilsons.

Floridas “Panthers” ar 1:5 zaudēja Kalgari “Flames”, pārtraucot deviņu spēļu sēriju ar gūtajiem punktiem. Divus vārtus guva Šons Monahans, Metjū Tkačaks izcēlās ar 1+2, bet Džonijs Gudro sakrāja četras rezultatīvas piespēles.

Tampabejas “Lightning”, spēlējot ar 16 laukuma hokejistiem, tika pie panākuma mačā pret Losandželosas “Kings” ar 6:4. Pieteikumā bija tikai četri aizsargi, un viens no viņiem kļuva par spēles rezultatīvāko hokejistu – Viktors Hedmans guva divus vārtus un izdarīja rezultatīvu piespēli.

Citos mačos Ņujorkas “Islanders” papildlaikā pieveica Filadelfijas “Flyers” ar 4:3, Vankūveras “Canucks” svinēja uzvaru pār Nešvilas “Predators” ar 3:1, bet Monreālas “Canadiens” ar 5:3 uzvarēja Dalasas “Stars”.