“Hurricanes” iesoļo Stenlija kausa otrajā kārtā, “Maple Leafs” šādu iespēju vēl neizmanto (VIDEO)

28/05/2021 09:16
Karolīnas Hurricanes

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) “play-off” turnīra pirmajā kārtā norisinājās divas spēles. Karolīnas “Hurricanes” pēc uzvaras pār Nešvilas “Predators” iesoļoja Stenlija kausa nākamajā kārtā, bet Toronto “Maple Leafs” vēl nespēja iekļūt tālāk, zaudējot Monreālas “Canadiens”.

“Hurricanes” svinēja uzvaru ar 4:3 un triumfēja visā sērijā ar 4-2. Mača laikā Karolīnas komanda divas reizes nonāca iedzinējos un pamatlaika vidū rezultāts bija 1:3. Trešajā periodā Dugijs Hemiltons izlīdzināja rezultātu – 3:3, bet papildlaika otrajā minūtē Sebastjans Aho atnesa uzvaru sevis pārstāvētajai komandai.

Tikmēr “Maple Leafs” pēc 25 nospēlētajām minūtēm atradās sliktā situāciju, jo rezultāts bija 0:3 par labu pretiniekiem. Toronto klubs līdz pamatlaika beigām spēja panākt 3:3, papildlaikā gan koncentrācijas trūkums noveda pie tā, ka jau 59. sekundē “Canadiens” uzbrucējs Niks Suzuki izrāva uzvaru Monreālas klubam.

Rezultāts sērijā kļuvis 3-2, vadībā joprojām ir “Maple Leafs”.