“Hurricanes” nokārto uzvaru Kolumbusā, “Sharks” spēlē atkal 3:2 (VIDEO)

06/10/2018 09:12

Nacionālās hokeja līgas (NHL) otrajā spēļu kārtā nedaudz negaidītu uzvaru Kolumbusā svinēja Karolīnas “Hurricanes”, kas ar rezultātu 3:1 apspēlēja vietējo “Blue Jackets” vienību. Tikmēr Sanhosē “Sharks” reabilitējās par zaudējumu savā pirmajā mačā, viesos ar 3:2 pagarinājumā pieveicot Losandželosas “Kings”.

Nakts agrākajā mačā “Hurricanes” izcēlās jau otrajā minūtē, kad Sergeju Bobrovski pārspēja Džordans Martinūks. Vadība noturējās vien līdz 13. minūtei, pieredzējušajam Brendonam Dubinskim panākot 1:1.

Atlikušajos divos periodos pa vieniem vārtiem guva “Hurricanes”, somam Sebastjanam Aho atgūstot vadību (2:1) un no Kalgari “Flames” iegūtajam Maiklam Ferlandam uzstādot spēles gala rezultātu 3:1.

Tikmēr Sanhosē “Sharks” arī šoreiz radās lielas grūtības ar pārsvara noturēšanu, haizivīm salīdzinoši ātri izlaižot no rokām agri iegūto divu vārtu pārsvaru (2:0). Tas gan netraucēja beigās izcīnīt laimīgu panākumu, pagarinājumā izšķirošus vārtus “Sharks” labā gūstot Kevinam Labankam.

Jāatzīmē, ka šovakar plkst. 20:00 pēc Latvijas laika Zviedrijas pilsētā Gēteborgā savā starpā tiksies Edmontonas “Oilers” un Ņūdžersijas “Devils”.