“Hurricanes” sakauj “Rangers” un uzvar sērijā (VIDEO)

05/08/2020 09:22

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Karolīnas “Hurricanes” ar 4:1 viegli tika galā ar Ņujorkas “Rangers”, nodrošinot uzvaru kvalifikācijas kārtā.

“Play-in” kārtā līdz trim uzvarām šajā sērījā ar 3-0 triumfēja  “Hurricanes”.

Pirmais spēles periods tika aizvadīts bez gūtajiem vārtiem, bet jau otrās trešdaļas 12. sekundē “Rangers” vadībā izvirzīja Kriss Kreiders. Turpmākajā mačā vārtus guva tikai Karolīnas spēlētāji, kad precīzi bija Tēvu Tervainens, Vorens Fogels, bet divas ripas, tostarp vienu tukšos vārtos, raidīja Sebastians Aho.

Izmisīgā cīņā mača pēdējās minūtēs izlīdzinājumu centās panākt Minesotas “Wild” hokejisti, kuri tomēr ar 3:4 piekāpās Vankūveras “Canucks”. Rezultāts kvalifikācijas kārtas sērijā kļuva 1-1.

“Canucks” sastāvā ar vārtiem atzīmējās Taners Pīrsons, Džonatans Taners Millers, Broks Besers un Bo Horvats. Savukārt zaudētājiem pirmajā periodā vārtus guva Lūks Kunins, bet spēles pēdējās trīs minūtēs divus golus iemeta šveicietis Kevins Fiala.

Vēl vienā duelī Ņujorkas “Islanders” uzvarēja Floridas “Panthers” ar 4:2. Rezultātam šajā sērijā ķlūstot 2-0.

Divi vārtu guvumi “Islanders” uzbrucēja Džordana Eberles kontā, vēl reizi precīzs bija Raiens Puloks un Mets Mārtins. Floridas vienībai vārtus atnesa Aleksandrs Barkovs un Maiks Hofmans.