“Hurricanes” un “Stars” izlīdzina rezultātu sērijās, Vegasa panāk 2-0

14/08/2020 08:49

Karolīnas “Hurricanes” un Dalasas “Stars” vienības Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas otrajos mačos ar panākumiem izlīdzinājušas rezultātu savās attiecīgajās sērijās, kamēr Vegasas “Golden Knights” ar uzvaru ieguvuši 2-0 pārsvaru.

“Hurricanes” ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) pārspēja “Bruins”.

Pirmā vadībā izvirzījās tieši pirmās spēles uzvarētāja, “Bruins”, ar precīzu metienu izceļoties Davidam Kreiči. Otrajā periodā ar diviem vārtiem atbildēja Teivo Teravainens un Andrejs Svečņikovs, tomēr savu pārsvaru nosargāt neizdevās precīza Breda Maršāna metiena dēļ.

Trešajā periodā gan vēlreiz precīza bija Karolīnas komanda – uzvaras uzvaras vārtus guva “Bruins” bijušais spēlētājs Dagijs Hamiltons.

Citā mačā Dalasas “Stars” ar 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) ļoti aizraujošā mačā pārspēja Kalgari “Flames”, tādā veidā izlīdzinot rezultātu sērijā.

Pirmos vārtus gūt izdevās “Flames” – viņu rindās ar precīzu metienu atzīmējās Dilons Dubē, uz ko “Stars” atbildēja ar vienu Aleksandra Radulova metienu vārtos un diviem Miro Heiskanena precīziem raidījumiem. Vienus vārtus atgūt otrā perioda vidū panākt izdevās Derekam Forbertam, kamēr 4:2 panāca kādreizējais Anaheimas “Ducks” līderis Korijs Perijs.

Trešajā periodā vieni vārti ieskaitīti netika “Flames”, tomēr spēli izlīdzināt izdevās nedaudz vēlāk, sākumā mazākumā izceļoties Tobiasam Rīderam, vēlāk vairākumā Semam Benetam. Tomēr arī tas nebija viss – pēdējo vārdu mačā teica “Stars” aizsargs Džeimijs Oleksiaks, kurš tikai 40 sekundes pirms trešā perioda beigām raidīja ripu vārtos, izvirzot savu komandu vadībā 5:4.

Vegasas “Golden Kinght” pagarinājumā ar 4:3 (2:0, 1:3, 0:0, 1:0) pārspēja Čikāgas “Blackhawks”, nonākot vadībā sērijā ar 2-0.

Ar precīziem vārtu guvumiem pamatlaikā Vegasas rindās izcēlās Pols Stasnijs, Tomašs Noseks un Marks Stouns, kamēr “Blachawks” – Kirbijs Dahs, Dominiks Kubalīks un Dilans Stroums. Uzvaru savai komandai papildlaikā atnesa Railijs Smits.

Jau ziņots, ka izlīdzinājumu sērijā panāca Kolumbusas “Blue Jackets”, kas ar 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pārspēja Tampabejas “Lightning”.

Somu vārtu vīrs Jonas Korpisalo šonakt uzvarētāju vārtos atvairīja 36 no 37 ”Lightning” hokejistu izdarītajiem metieniem, kamēr Elvis Merzļikins arvien dziedē savu savainojumu.

Atgādināsim, ka sērijas pirmajā mačā, somu vārtsargs, atvairot 85 no 88 pretinieku metieniem, ierakstīja savu vārdu NHL vēsturē un kļuva par visvairāk vienā spēlē metienus atvairījušo vārtsargu. Neskatoties uz Korpisalo fantastisko sniegumu, ”Blue Jackets” sērijas pirmajā mačā pret Tampabeju gan piedzīvoja dramatisku zaudējumu piektajā papildlaikā ar 2:3.