“Hurricanes” vēl “turas virs ūdens”, “Stars” sērijā pārņem vadību

12/05/2024 08:12
Karolīnas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinājās Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sērijas. Vienā no tām Karolīnas “Hurricanes” ar rezultātu 4:3 pārspēja Ņujorkas “Rangers”, sērijā panākot 1-3.

“Hurricanes” hokejisti maču iesāka ļoti apņēmīgi, jo jau līdz septītajai minūtei Karolīnas vienībai bija divu vārtu pārsvars 2:0, bet galu galā pirmā trešdaļa noslēdzās 3:1 “Hurricanes” labā. Otrajā periodā “Rangers” atguva vēl vienus vārtus, bet trešās trešdaļas pašā sākumā uz rezultāta tablo jau bija neizšķirts. Tikmēr nedaudz vairāk kā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām skaitlisko vairākumu realizēja “Hurricanes” aizsargs Breidijs Skejs, nodrošinot komandai uzvaru un sērijas turpināšanos.

Vēl uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Sebastians Aho, Jevgēņijs Kuzņecovs un Stefans Nēsens, bet pretiniekiem precīzi bija Vils Kujlē, Bārklijs Gudrovs un Aleksis Lafrenjē. Tāpat jāmin, ka “Hurricanes” somu uzbrucējam Teuvo Tervainenam izdevās tikt pie divām rezultatīvām piespēlēm.

Citā mačā Dalasas “Stars” ar 4:1 pārliecinoši guva virsroku pār Kolorādo “Avalanche”, izvirzoties vadībā sērijā ar 2-1. “Stars” rindās divi goli gan Loganam Stankovenam, gan Taileram Seginam, bet “Avalanche” labā vienīgo ripu pretinieku vārtos iemeta Miko Rantanens.