Ibrahimovičs: Kad tevi stadionā izsvilpj tikai 20 tūkstoši, sajūtas ir kā parastā treniņā

29/07/2018 13:49

Aizvadītajā nedēļas nogalē slavenā Zlatana Ibrahimoviča pārstāvētā “Major League Soccer” (MLS) vienība Losandželosas “Galaxy” izrāva neizšķirtu 2:2 viesos pret citu ASV metropoles klubu “L.A. F.C”.

Līdzīgi kā abu komandu iepriekšējā tikšanās reizē 31. martā “Galaxy” laukumā, “L.A. F.C.” pēc nospēlētām 45 minūtēm atradās vadībā ar 2:0, tomēr mača turpinājumā mājiniekie spēja atspēlēties un beigās izcīnīt vērtīgu punktu. Jāatzīmē, ka “Galaxy” savus pirmos vārtus pēc Ibrahimoviča piespēles guva vien spēles 82. minūtē, bet otros četras minūtes vēlāk.

Abu komandu savstarpējais duelis, “pateicoties” ilgajām sastrēgumstundām, kas kļuvušas par Losandželosas ikdienu, jau nosaukts par “El Traffico”, iedvesmojoties, protams, no La Liga grandu Madrides “Real” un “Barcelona” dueļa “El Clasico” nosaukuma. Pēc mača Zlatans gan atzina, ka ar vien 22 tūkstošu skatītāju sēdvietām aprīkotais “Banc of California” stadions nerada vajadzīgo atmosfēru šādiem derbijiem.

“Ja godīgi, šī stadiona ietilpība ir pārāk maza priekš manis. Esmu pieradis spēlēt 80 tūkstošu skatītāju klātbūtnē. Kad tevi sāk izsvilpt visi 80 tūkstoši, sāc darīt visu iespējamo, lai viņus sarūgtinātu. Taču kad tevi izsvilpj un neatbalsta tikai 20 tūkstoši, sajūtas ir kā parastā treniņā,” kā allaž asprātīgs savos izteikumos bija zviedru uzbrucējs.

MLS kopvērtējumā “Galaxy” Rietumu konferencē ar 21 mačā izcīnītām deviņām uzvarām un iekrātiem 32 punktiem ieņem piekto pozīciju, savukārt Losandželosas “F.C.” pagaidām atrodas otrajā vietā (36 punkti). Ibrahimovičs kopš pievienošanās Losandželosas vienībai piedalījies 16 spēlēs un izcēlies ar 12 precīziem raidījumiem, kas ļauj rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ļauj zviedram atrasties ceturtajā pozīcijā.

Savas karjeras laikā Ibrahimovičs spēlējis arī “Malmo” (Zviedrija), Amsterdamas “Ajax” (Nīderlande), Turīnas “Juventus”, Milānas “Inter”, “AC Milan” (visas – Itālija) un “Barcelona” (Spānija) komandās.