Ibrahimovičs nerealizē 11 metru soda sitienu pret divas sarkanās kartītes saņēmušo “Roma”

06/01/2022 22:55
Zlatans Ibrahimovičs

Itālija

Šodien Itālijas A sērijas čempionātā norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām “Milan” ar rezultātu 3:1 apspēlēja “Roma” futbolistus, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

“Milan” divu vārtu pārsvaru ieguva jau pašā spēles ievadā, kad astotajā minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Olivers Žirū, bet 17. minūtē izcēlās Žuniors Mesiass. Tikmēr 40. minūtē “Milan” pārsvaru samazināja “Roma” uzbrucējs Temijs Abrahams. Vēlāk 74. minūtē otro dzelteno kartīti nopelnīja “Roma” aizsargs Riks Karsdorps, bet 82. minūtē trešos vārtus “Milan” labā iesita Rafaels Leao. Kompensācijas laika trešajā minūtē noraidījumu saņēma “Roma” spēlētājs Džanluka Mančīnī, bet uzreiz pēc tam piešķirto pendeli nerealizēja Zlatans Ibrahimovičs.

Vēl šodien Itālijas čempionātā pie uzvarām tika “Cagliari” (2:1 pret “Sampdoria”) un “Verona” (2:1 pret “Spezia”). Tajā pašā laikā neizšķirts rezultāts tika fiksēts Romas “Lazio” un “Empoli” duelī (3:3), “Sassuolo” un “Genoa” cīņā (1:1), kā arī Turīnas “Juventus” un “Napoli” mačā (1:1).

Spānijas kauss

Spānijas karaļa kausā jeb “Copa del Rey” turnīra 1/16 finālā uzvaras ieguva “Cadiz CF” (1:0 pret “Fuenlabrada”), “Girona” (1:0 pret “Osasuna”), “Gijon” (2:1 pret “Villarreal”), “Sevilla” (2:0 pret “Zaragoza”), Bilbao “Athletic” (2:0 pret “Mancha”), “Elche” (2:1 pret “Almeria”) un Madrides “Athletico” (5:0 pret “Rayo Majadahonda”).