Ibrahimovičs uzsāk ziedošanas kampaņu: Ja vīruss nenāk pie Zlatana, Zlatans iet pie vīrusa

Zlatans Ibrahimovičs, sportazinas.com
Zlatans Ibrahimovičs | Foto: Bleacher Report

Zviedru futbola superzvaigzne uzsācis ziedošanas kampaņu, lai palīdzētu tiem cilvēkiem Itālijā, kas saslimuši ar koronavīrusu Covid-19.

Itālijā koronavīrusa situācija ir ļoti kritiska. Tajā ir otrs lielākais saslimšanas gadījumu skaits (35 713) aiz vīrusa izcelsmes valsts Ķīnas, kā arī otrs lielākais mirušo skaits (2978) arī aiz Ķīnas.

Zlatans ikdienā pārstāv itāļu klubu “Milan” un gatavs palīdzēt šai valstij. Futbolists ir uzsācis “GoFundMe” kampaņu ar nosaukumu “Kick the Virus Away”, kur jebkurš var ziedot “Humanitas” izpētes slimnīcām. Pats Ibrahimovičs veicis divus ziedojumus – katru 50 000 eiro vērtībā, kā arī ziedošanai piebiedrojušies viņa komandas biedri Alesio Romanjoli un Rafaels Leao.

“Itālija man vienmēr ir devusi ļoti daudz un šajā dramatiskajā situācijā es gribu dot atpakaļ valstij, kuru mīlu,” paziņojis Ibrahimovičs. “Esmu nolēmis veidot ziedošanas kampaņu “Humanitas” slimnīcām un aicinu ikvienu ziedot jebkādu summu, lai šo problēmu risinātu. Kopā mēs varam palīdzēt slimnīcām, ārstiem un māsiņām, kuri nesavtīgi strādā, lai glābtu mūsu dzīvības, tādēļ mums viņi jāatbalsta.”

Zlatans uzrunu noslēdza sev raksturīgajā stilā. “Laiks kopīgi uzvarēt mačā pret koronavīrusu un atcerieties – ja vīruss nenāk pie Zlatana, Zlatans dodas pie tā.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par